KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Hengstenkeuring 14, 15 & 16 januari 2021
 
Rubr. 01 Jonge hengsten
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201601104 Brend Abe fan Galinga State Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Norbert 444 Age Okkema (Siegerswoude) Joh. Oosterhaven (Tzum)
014 201700888 Fier P.A. van de Sprong Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Jasper 366 Fleur van Kempen (Rijkevoort) Fleur van Kempen (Rijkevoort)
021 201800763 Hille van de Anne Hoeve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Thorben 466 Tsjerk 328 J. Klijnstra (Groningen) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
029 201500466 Ysbrand fan 't Blocklân Vb Ster AAA Deelgenomen aan 2e bez Gerben 479 Pier 448 J.C. v.d. Ark & P. Wijbenga (Oudwoude) Cees en Jet de Boer (Hoorn)
030 201500949 Wibald Z. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Hette 481 Beart 411 L. Mellema (Beetsterzwaag) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
047 201801701 Herre Fan de Frijstêd Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Omer 493 Doaitsen 420 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) P. van der Velde (Damwoude)
050 201701235 Dedmer fan de Greidpleats Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Olof 315 Age Okkema (Siegerswoude) A. Bouma (Nes)
054 201702314 Femme fan Quatrebras Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Eise 489 Meinse 439 Stal Chardon (Jorwert) R. de Graaf (Noordbergum)
055 201801455 Gajus G.T. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Aan 416 Feitse 293 J. Elzinga & M. de Graaf (Twijzelerheide) G. Talma (Kollumerzwaag)
056 201800598 Gereon fan ASS Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Dries 421 Andries 415 A. Diers-Schaefer (Kerkrade) A. Diers-Schaefer (Kerkrade)
058 201800920 Gouke fan Wettersicht Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Mewes 438 Tsjalle 454 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega)
059 201801259 Gabber Snieskepper Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalle 454 Feitse 293 P.N. Drijfhout (Jistrum) P.N. Drijfhout (Jistrum)
061 201802171 Izak fan 'e Boppeslach Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalle 454 Thorben 466 G.M. Rozema (Bakkeveen) G.M. Rozema (Bakkeveen)
062 201801488 Hein fan de Marrewyk Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalle 454 Beart 411 M.J. Heuker (Een) K.E. Bouma (Dr. Compagnie)
069 201801304 Into fan de Kressers Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Aarnold 471 Tymon 456 P. en M. Tanck (Vragender) S. de Graaff-Brethouwer (Westendorp)
073 201801131 Gerrit R.V. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Eise 489 Harmen 424 KCF Farms & Stal Chardon & David & Brenda Bradshaw (St. Thomas, ON) B.T. van der Meulen-Veenje (Garijp)
075 201701532 Durk fan Oostenburg Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Norbert 444 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
076 201702772 Duvel van Zevenhuizen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Jasper 366 T.C. Visser (Lunteren) v.d. Hoeven (Bunschoten)
077 201700248 Drys vd Terpen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hessel 480 Tjalbert 460 R.J. Rienstra (Wommels) R.J. Rienstra (Wommels)
079 201702057 Edon van Groot Altena Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Julius 486 Uldrik 457 van Manen (Ede) P.O. Verweij (Lunteren)
080 201703622 Fedde Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Meinte 490 Norbert 444 van Manen (Ede) J.A.R. van Oss (Berghem)
081 201801590 Gideon fân Stal Bellefleur Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Norbert 444 Beart 411 F.J. Kroezen (Mander) Stan Derksen (Oosterhout)
084 201801715 Gys H Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tsjalle 454 Norbert 444 A. de Graauw ('s-Hertogenbosch) J. Hellinx (Oudsbergen)
090 201800739 Gitte M. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Bartele 472 Maurus 441 Folmer & P. en M. Tanck (Lunteren) J.W. Marsman (Marle)
093 201801236 Hinne B. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Hette 481 Alwin 469 G.J. van Manen (Ede) W. Bunt (Holten)
095 201800337 Ike van de Troostwijk Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Tsjalle 454 Folmer & Mw. B. Hibma (Lunteren) A.M. Michel-Jansen (Kerkenveld)
100 201800582 Hidde M.H. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Hessel 480 Onne 376 J.H. van Manen (Kesteren) J.H. van Manen (Kesteren)
101 201801312 Its fan de Kressers Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Hessel 480 Bartele 472 S. de Graaff-Brethouwer (Westendorp) S. de Graaff-Brethouwer (Westendorp)
102 201701644 Frits út de Westereen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Feitse 293 Aftonmora Friesians (Jonstorp) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
103 201703452 Dirk van Doorndraai Vb Ster AA Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Rindert 406 S. Minkema & Mw. J.J. Schreuder (Frieschepalen) M. Botes (Zwavelpoort 0036)
104 201702691 Drys Ygrek Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Fabe 348 G. Oldenburger-Wessels & H.J. Veenstra (Hooghalen) A.H. Ydema (Wytgaard)
109 201800555 Hummer van Stal Pauwels Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Elias 494 Anders 451 P. Spahn & Y.G. Baron (Niebert) Kris Pauwels (Testelt)
112 201802201 Hearke fan'e Ridderdijk Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Wytse 462 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
114 201801522 Ids fan Hindrik's Hiem Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule) H. Akkerman (Rotsterhaule)
115 201802649 Hendrik fan'e Ridderdijk Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Gjalt 426 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
120 201801104 Hjalte f. Hyllested Østergaard Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Eise 489 Tsjalke 397 H.J. Oosterhof (Suldrup) H.J. Oosterhof (Suldrup)
125 201800188 Ime fan Charley Hoeve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Sipke 450 Age Okkema (Siegerswoude) M. Alberts (Rotstergaast)
128 201802385 Gerben A.L Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Beart 411 J. Klijnstra (Groningen) A. Leijendekker (Witmarsum)
129 201800673 Hein "van de Brink". Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Norbert 444 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) Nooteboom-Scholte (Vegelinsoord)
130 201800128 Hidde S. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Pier 448 Gina Stroomberg (Lunteren) Gina Stroomberg (Lunteren)
132 201800575 Igor van Kreterenhof Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Tsjalke 397 D.J. Vervoorn (Hellouw) D.J. Vervoorn (Hellouw)
133 201801408 Hylke van de Wijzend Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Doaitsen 420 Folmer & Stoeterij Galloper (Lunteren) A. Barsingerhorn (Sint Maarten)
137 201802299 Hendrik K. fan Lytssypenstien Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Eise 489 Uwe 458 Stal Chardon (Jorwert) J. Rypkema (Joure)
138 201801666 Gurbe van Dijkstra State Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Haitse 425 F. de Jong (Katlijk) D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
142 201802836 Hunt van de Waterhoeve Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Beart 411 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) G. Gerritsen (Oosterhout)
143 201800498 Hotse fan Tekla State Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Fridse 423 B. v/d Meulen-Sijbesma & H. v/d Meulen (Twijzelerheide) B. v/d Meulen-Sijbesma & H. v/d Meulen (Twijzelerheide)
147 201800260 Gilbaert vom Seenland Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Epke 474 Nykle 309 Ralf Munitzk (Hosena) Ralf Munitzk (Hosena)
148 201801891 Heitse Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Feitse 293 Christine Meinecke-Twele & Dr. Gernold Schmidtke (Wittingen) Gernold Schmidtke (Bückeburg)
153 201800867 Hibbe fan Eijsinga State Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jurre 495 Reinder 452 Hans-Jürgen Niemeyer (Bremen) A. en J. de Boer-Baarda (Winsum)
168 201801600 Hertog B Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Stendert 447 J. Bosma Dijkstra (Makkum) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
173 201800951 Hendrik fan 'e Sondelerdyk Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Andries 415 J.Q. Eppinga (Sondel) J.Q. Eppinga (Sondel)
174 201801300 Ingmar fan Bloemhof Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Stendert 447 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward) F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
175 201801204 Hidde fan Dulve Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Gjalt 426 H. Eppinga (Oudemirdum) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
181 201802534 Grutte Pier Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Markus 491 Wimer 461 A.J. van Dam (Tytsjerk) A.J. van Dam (Tytsjerk)
182 201802401 Haije fan Redlum Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Folkert 353 J. Mulder (Emmen) J. Mulder (Emmen)
185 201701960 Diktus HFB Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Aan 416 Beart 411 Tj. Bosma (Kollumerzwaag) Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
186 201703219 Foeke fan 't Krûdlân Vb Ster AAA Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Wobke 403 Johan Veenstra (Tzummarum) J.J. Elzinga & Y. Elzinga-v/d Heide (Kootstertille)
209 201801289 Hidzer fan Panhuys Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Omer 493 Jasper 366 T.T.J. Wijma (Jislum) T.T.J. Wijma (Jislum)
213 201801106 Iep van Stoks Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Harmen 424 Hans-Jürgen Niemeyer (Bremen) G. Schulte-Janssen (Panningen)
214 201801324 Helmer T. fan 'e Boppelannen Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Beart 411 Hans-Jürgen Niemeyer (Bremen) R. en J. Tjeerdsma (Drogeham)
215 201800362 Hylke G. fan 'e Rydwei Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Anton 343 S. v.d. Veen (Rottevalle) S. v.d. Veen (Rottevalle)
217 201801154 Hertog Boszorg Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Krist 358 W. van der Veen & C. Markfort (Langezwaag) Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
220 201801508 Hielke L.W. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Jisse 433 Hans-Jürgen Niemeyer (Bremen) Ludema (Witmarsum)
221 201802142 Harry E Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jurre 495 Jelte 365 Stal Chardon & Fam. Emmens (Jorwert) Emmens (Nooitgedacht)
225 201800613 Hero af Fynbo Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Uldrik 457 G.A. Bouma & Helle Fynbo (Aldeboarn) Helle Fynbo (Juelsminde)
227 201800102 Imme R. van Dedgum Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Olof 315 L. Haytema & Ramon Ayala (Wons) Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
229 201801920 Ilja fan Bloemhof Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Ulke 338 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward) F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
231 201800479 Imte R.S. fan Top en Twel Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Brandus 345 Friesenstal Manell (Sintjohannesga) R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
236 201802549 Hjort fan Swyns Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Stendert 447 H. Ebbinge (Wommels) H. Ebbinge (Wommels)
237 201802430 Indigo af Aftonmora Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Maurits 437 Aftonmora Friesians (Jonstorp) Aftonmora Friesians (Jonstorp)
239 201800224 Gunner Jede Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Norbert 444 Stal Jede Vledder V.O.F. & SD Stables (Vledder) Stal Jede Vledder V.O.F. (Vledder)
243 201800872 Ivan van het Zwoantje Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Gerben 479 Tsjalke 397 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) H. van Zeeburg -Spronk (Doornspijk)
245 201802149 Habiba van de Meikade Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Beart 411 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
246 201802019 Hardy fan 'e lytse Generael Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Beart 411 Y.R. Pen (Heelweg) Y.R. Pen (Heelweg)
247 201800132 Gerben W. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Fonger 478 Fabe 348 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) D. de Wit (De Hoeve)
250 201802229 Hessel V. fan de Miedwei Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jouwe 485 Doaitsen 420 R.H. Veenstra (Surhuizum) R.H. Veenstra (Surhuizum)
252 201800323 Hugo fân Stal Bellefleur Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Meinte 490 Felle 422 R.J. Rienstra (Wommels) W.H. Derksen (Oosterhout)
254 201800324 Hidde fân Stal Bellefleur Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Meinte 490 Thorben 466 Stal Jede Vledder V.O.F. & SD Stables (Vledder) W.H. Derksen (Oosterhout)
256 201801763 Hidde fan Oostenburg Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Menne 496 Andries 415 S.M.J. van Manen (Ede) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
259 201800048 Hidde fan de Groenesteegh Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jouwe 485 Uldrik 457 Folmer & Stoeterij Galloper (Lunteren) B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen (Wamel)
260 201800297 Hopper Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jouwe 485 Brend 413 A. Couperus (Oostermeer) J. Loopers (Alteveer)
270 201801734 Gijs fan de kadyk Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Markus 491 Jasper 366 H. de Boer (Sintjohannesga) H. de Boer (Sintjohannesga)
271 201801756 Hidzer W. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Tsjerk 328 Y. Wiegersma (Damwâld) Y. Wiegersma (Damwâld)
275 201800298 Hidde F. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Rommert 498 Thorben 466 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) W. Fopma (Noardburgum)
277 201800826 Gurben B. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Rommert 498 Onne 376 A. Brandsma (Witmarsum) A. Brandsma (Witmarsum)
281 201800533 Herre fan Hylpen Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Reinder 452 R. de Vries-Bakker (Hindeloopen) R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
287 201801931 Hidde AR Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Rommert 498 Tsjalle 454 Age Okkema & Fam. R.S. Visser (Burdaard) Age Okkema & Fam. R.S. Visser (Burdaard)
288 201802083 Hylke fan StarKing Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Rommert 498 Sape 381 StarKing BV (Spannum) StarKing BV (Spannum)
294 201800242 Hitjo van 'n Broambearg Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Dries 421 Stoeterij Friese Visser (Drachten) H.D.M. Meijer (Hezingen)
298 201800075 Gerard van het Middengras Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Doaitsen 420 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.A. Ammerlaan (Maarssen)
300 201800850 Giel van de Bist Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Stendert 447 G. v.d. Haar (Lunteren) L. Van Olmen (Ranst)
301 201801489 Harrit van Zevenhuizen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Reinder 452 v.d. Hoeven (Bunschoten) v.d. Hoeven (Bunschoten)
304 201800039 Gerke v Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Uldrik 457 R.J. Vos (Wijk en Aalburg) Sije Kamstra (Oudwoude)
306 201800509 Gijs K. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Fridse 423 M.C.L. Veurink (Hengelo) J.A.M. Kruis (Heeg)
307 201800963 Harich fan 't Sarabos Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Haitse 425 P.H. Sijtsma (Gerkesklooster) P.H. Sijtsma (Gerkesklooster)
 
Rubr. 02 Stamboekhengsten
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
416 200044011 Aan 416 Stb Deelgenomen Abe 346 Jurjen 303 Tj. Bosma (Kollumerzwaag) R.J. Veltman (Suameer)
425 200231761 Haitse 425 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jasper 366 Rypke 321 A.P. Both & A. Zwaagman (Voorthuizen) G. v.d. Veer-Jellema (Tijnje)
437 200400178 Maurits 437 Stb Sport Deelgenomen Ulbert 390 Ulke 338 van Manen (Ede) W. Wester (Sint Nicolaasga)
440 200401841 Maeije 440 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Goffert 369 Iron Spring Farm Inc. (Coatesville, PA) J.Tj. Bouma (Nijlân)
441 200403319 Maurus 441 Stb Sport Deelgenomen Tsjalke 397 Krist 358 T.C. Visser (Lunteren) Chr. Meinecke-Twele (Wittingen/Glüsingen)
442 200402871 Michiel 442 Stb Sport-Elite AA Deelgenomen Tsjerk 328 Leffert 306 H.J. Mulder (Vegelinsoord) Harry & Cecile Witteveen & Carol Witteveen (Brantford)
452 200500407 Reinder 452 Stb Sport AA Deelgenomen Aan 416 Sierk 326 Tj. Bosma (Kollumerzwaag) A. de Boer (Twijzelerheide)
454 200600248 Tsjalle 454 Stb Sport Elite Pref AAA Deelgenomen Mintse 384 Brandus 345 Age Okkema (Siegerswoude) G. Wijbenga-Meijer (Kollumerpomp)
455 200600525 Take 455 Stb Sport AA Deelgenomen Jakob 302 Oltman 317 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen) P. v.d. Meer (Tijnje)
456 200601313 Tymon 456 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Andries 415 Leffert 306 Aftonmora Friesians (Jonstorp) J.C. Lenis (Bontebok)
461 200702276 Wimer 461 Stb Sport AAA Deelgenomen Hinne 427 Heinse 354 H. Eppinga (Oudemirdum) W. de Haan (Stiens)
462 200703039 Wytse 462 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Arjen 417 Oege 267 J.A.M. Kruis (Heeg) J.A.M. Kruis (Heeg)
463 200704635 Wylster 463 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Rindert 406 Rypke 321 G.A. Bouma (Aldeboarn) G. v.d. Veer-Jellema (Tijnje)
468 200800310 Alke 468 Stb Sport AA Deelgenomen Fabe 348 Jakob 302 Aftonmora Friesians (Jonstorp) M.J. Vrieze (Neede)
469 200801759 Alwin 469 Stb Sport AAA Deelgenomen Felle 422 Tsjerk 328 Stoeterij Bommelsteyn& Expl.St.Hemrik& J.vd.Broek (Joure) B.L. Brouwer (Zandhuizen)
470 200801997 Bikkel 470 Stb Sport AA Deelgenomen Beart 411 Tsjerk 328 E.A. Constant & F.J. Monod de Froideville (Kwadijk) H. Bakker (Haskerhorne)
471 200800766 Aarnold 471 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Wikke 404 Jakob 302 M.J. Heuker (Een) B. Hofstee (Gorredijk)
474 200903966 Epke 474 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Beart 411 Anton 343 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) A. Duyster (Grolloo)
478 200903499 Fonger 478 Stb Sport AAA Deelgenomen Olgert 445 Doeke 287 J. Schaap & H. Eppinga (Oudemirdum) J. van 't Ende (Wezep)
479 201000762 Gerben 479 Stb Sport AAA Deelgenomen Doaitsen 420 Sape 381 A.P. Both (Voorthuizen) A.A.M. Schut (Hengelo)
484 201100004 Jehannes 484 Stb Sport AAA Deelgenomen Tsjalle 454 Oepke 266 Age Okkema & J.J.H.Boot & J.P.W. Boot (Siegerswoude) J. Bakker (Dedgum)
485 201102076 Jouwe 485 Stb Sport AAA Deelgenomen Pier 448 Folkert 353 van Doorn & Fam. Salari (Schiedam) R.H. Veenstra (Surhuizum)
488 200902480 Erryt 488 Stb Sport AAA Deelgenomen Meinse 439 Sytse 385 A.P. Both (Voorthuizen) B. Veldhuizen (Putten)
489 200904920 Eise 489 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Maurits 437 Olof 315 Stal Chardon (Jorwert) R. de Vries-Bakker (Hindeloopen)
491 201200903 Markus 491 Stb AAA Deelgenomen Maurits 437 Onne 376 H. Eppinga (Oudemirdum) van der Werf (Sondel)
492 201201609 Nane 492 Stb Sport AAA Deelgenomen Wimer 461 Brandus 345 G.A. Bouma (Aldeboarn) Tj. Jongsma (Boornbergum)
493 201202705 Omer 493 Stb Sport AA Deelgenomen Gjalt 426 Karst 362 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen) D. Visser-de Vries & U. Visser (Wyns)
494 200900910 Elias 494 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jorn 430 Maiko 373 Linda Annell (Sundsvall) Demro Stables (Mierlo)
495 201102129 Jurre 495 Stb Sport AAA Deelgenomen Maurits 437 Jasper 366 Stal Chardon & H.J. Niemeyer (Jorwert) H. Deinum (Schraard)
496 201200823 Menne 496 Stb Sport AA Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 van Manen & A. de Hoek (Ede) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
497 201201049 Mees 497 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Tymon 456 Dries 421 Aftonmora Friesians (Jonstorp) M. van Vliet (Koudekerk a/d Rijn)
498 201300880 Rommert 498 Stb Sport AA Deelgenomen Norbert 444 Jasper 366 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
499 201301087 Siert 499 Stb Sport AAA Deelgenomen Dries 421 Sape 381 Aftonmora Friesians (Jonstorp) F. Smit (Wognum)
500 201400541 Tjebbe 500 Stb AAA Deelgenomen Bartele 472 Dries 421 Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen) Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen)
501 201400450 Tiede 501 Stb Sport AAA Deelgenomen Alwin 469 Loadewyk 431 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) Johan Onderdijk (Zwolle)
502 201400483 Ulbrân 502 Stb AAA Deelgenomen Reinder 452 Jakob 302 L. Zwart & Fam. Age Okkema (Oosterwolde) J. Mulder (Emmen)
503 201401505 Tymen 503 Stb Sport AAA Deelgenomen Tsjalle 454 Harmen 424 van Manen & H. Eppinga (Ede) G.G.F. van Dijkhuizen (Oosterzee)
505 201400668 Teun 505 Stb AAA Deelgenomen Bartele 472 Rindert 406 T. de Boer (Sintjohannesga) B. Veldhuizen (Putten)
506 201401382 Ulbe 506 Stb AA Deelgenomen Anders 451 Anton 343 G.A. Bouma & H. & J. Jørgensen (Aldeboarn) H. & J. Jørgensen (Nordborg)
507 201501278 Yme 507 Stb Sport AA Deelgenomen Tsjalle 454 Bente 412 H.J. Oosterhof (Suldrup) H.J. Oosterhof (Suldrup)
508 201501190 Willem 508 Stb AAA Deelgenomen Hette 481 Folkert 353 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) W.E. Lokhorst (Ederveen)
509 201502110 Wardy 509 Stb AAA Deelgenomen Hette 481 Goffert 369 H. Eppinga & J.Tj. Bouma (Oudemirdum) J.Tj. Bouma (Nijlân)
510 200802910 Bastiaan 510 Stb Sport-Elite AA Deelgenomen Jisse 433 Tsjerk 328 Katrina Routson (Wangoom) E. van Slooten (Joure)
511 201501285 Wibout 511 Stb Sport AAA Deelgenomen Thorben 466 Doeke 287 Age Okkema (Siegerswoude) L. Haytema (Wons)
512 201502483 Waander 512 Stb AAA Deelgenomen Loadewyk 431 Beart 411 Stoeterij Friese Visser & Mevr.M.C.L. Veurink (Drachten) M. de Jong (Tjalleberd)
513 201502273 Wolter 513 Stb AA Deelgenomen Fabe 348 Karst 362 Stoeterij Friese Visser & mevr. K. Schwan (Drachten) Fam. Visser & E.A. Constant (Spier)
514 201600298 Auwert 514 Stb AAA Deelgenomen Jehannes 484 Andries 415 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) A. Kranendonk (Lochem)
515 201601986 Arent 515 Stb AAA Deelgenomen Jouwe 485 Haitse 425 Folmer & D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Lunteren) D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
516 201602744 Boet 516 Stb AAA Deelgenomen Jouwe 485 Uldrik 457 Folmer & T.C. Visser (Lunteren) A.P. van de Ven (Vinkel)
517 201600229 Beant 517 Stb AAA Deelgenomen Hessel 480 Tsjalle 454 Th. Fopma (Gauw) Th. Fopma (Gauw)
518 201700143 Fryso 518 Stb AAA Deelgenomen Hessel 480 Jisse 433 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
519 201701876 Dedmer 519 Stb AAA Deelgenomen Alwin 469 Teeuwis 389 T. de Boer & dhr. E. Kramer (Sintjohannesga) Comb. de Vries (Wieuwerd)
520 201702670 Foeke 520 Stb AAA Deelgenomen Jehannes 484 Onne 376 van Manen & W.E. Lokhorst (Ede) A.A.M. Schut (Hengelo)