KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal Mellema & Henswoude
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202200375 Thys van het Donckse Hof Vb H 2e premie Wylster 463 Bartele 472 A. Kranendonk (Lochem) A. Kranendonk (Lochem)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
002 202200035 Tjipkje fan e Summarreheide Vb M 3e premie Nane 492 Alke 468 F. van der Veen (Suameer) A. van der Veen (Garijp)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201600801 Anouk van de Sanning Stb 3e premie Jehannes 484 Lolke 371 Janneke Meester (Oudega) F. Algra (Oudega)
004 201600991 Aansens W Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Jasper 366 Irene van der Tuin (Bolsward) Marga de Wolff (Broek)
005 201601856 Bente Stb 3e premie Wimer 461 Riemer 379 J. Veldman (Haskerdijken) J. Veldman (Haskerdijken)
006 201801370 Gerbrich Amerins Stb 3e premie Nane 492 Harmen 424 J.J. v.d. Zijpp (Terkaple) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
007 201801449 Gerda W. Stb niet geprimeerd Thorben 466 Abel 344 R. de Jong (Oudehorne) D. Wieldraayer (Boyl)
008 201801956 Hedwich Berber Stb 3e premie Meinte 490 Jerke 434 J.J. v.d. Zijpp (Terkaple) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
009 201802143 Hinke fan de Sânde Wyk Stb niet geprimeerd Tymon 456 Jasper 366 N.J. v.d. Werf-Alkema (Hoornsterzwaag) N.J. v.d. Werf-Alkema (Hoornsterzwaag)
010 201803000 Hilde van de Benthemhoeve Stb niet geprimeerd Pier 448 Nykle 309 Ineke Veldman (Luinjeberd) G. van Benthem (St. Jansklooster)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
011 201900939 Lotte-Wietske van 't Koetshues Stb 3e premie Epke 474 Karst 362 J.B. Stienstra (Bemmel) J.B. Stienstra (Bemmel)
013 201901761 Lise M.W. Stb Ster 2e premie Tymen 503 Mewes 438 L. Mellema (Beetsterzwaag) Louwrens Mellema & Marga de Wolff (Beetsterzwaag)
014 201902549 Jantje vom Fehnhof Stb Ster 1e premie Tiede 501 Jesse 435 H. Böhn (Wardenburg) H. Böhn (Wardenburg)
016 201903399 Jenthe L.M. Stb 3e premie Menne 496 Folkert 353 D.L. Eikelboom-van Beek (Marle) L. Mellema (Beetsterzwaag)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
017 201303453 Roxane du Manoir Stb niet geprimeerd Jasper 366 Remmelt 323 Isabelle Tabary (Hermival les Vaux) Isabelle Tabary (Hermival les Vaux)
018 201803502 Guusje L.M. Stb 3e premie Tsjalle 454 Ulbert 390 Erven P.D.M. Mellema (Beetsterzwaag) Erven P.D.M. Mellema (Beetsterzwaag)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
019 201800795 Goaitsen Z. Rb Ster 1e premie Jurre 495 Tsjalle 454 J.J. v.d. Zijpp (Terkaple) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
020 201900960 Lars fan Oostenburg Vb Ster Vb Ster Alwin 469 Tsjalle 454 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
021 201901007 Joubert Z. Vb Ster Vb Ster Jurre 495 Tsjalle 454 J.J. v.d. Zijpp (Terkaple) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
022 201901248 Kashmir af Oksegaarden Vb Ster Vb Ster Nane 492 Jerke 434 G.A. Bouma & Pia Frank (Aldeboarn) Pia Frank (Årre)
023 201902317 Lukas SC Vb H geen ster Omer 493 Andries 415 L. Mellema (Beetsterzwaag) Saskia Sikma (Telgte-Westbevern)
 
123movies