KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Hengstenkeuring 13, 14 & 15 januari 2022
 
Rubr. 01 Jonge hengsten
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201901441 Kasper H fan Twillens Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Gjalt 426 Sape 381 Stal Chardon & G.J.J. Boersma & J. Bijlaard (Jorwert) G.J.J. Boersma & J. Bijlard (Stegeren)
003 201902003 Jesper fan Hindrik's Hiem Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule) H. Akkerman (Rotsterhaule)
005 201901938 Jouke fan 'e Lange Ekers Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Eibert 419 H. Bakker (Haskerhorne) H. Bakker (Haskerhorne)
016 201902269 Jeen fan de Marren Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Maurus 441 K. Sipma (Aalzum) K. Sipma (Aalzum)
019 201901220 Jord de H Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Hessel 480 Jelle de Haan & Anissa Krol (St.-Annaparochie) Jelle de Haan & Anissa Krol (St.-Annaparochie)
025 201900896 Jannes van Lapinenburg Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Maurus 441 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
030 201900722 Jelke Jens fán Quatrebras Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jurre 495 Meinse 439 R. de Graaf (Noordbergum) R. de Graaf (Noordbergum)
035 201903019 Kije van de Daruma Stables Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Tsjalke 397 Daruma Stables (Herveld) Daruma Stables (Herveld)
036 201900388 Jasper van de Greephorst Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Pier 448 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Boonstra/Feer (Wehl)
038 201901305 Karst Pieter van F en R Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Tsjalle 454 N.J.C. Pienaar (Potchefstroom) F. Plantinga (Surhuizum)
040 201900024 Job fan `e Hameren Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Loadewyk 431 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
041 201902091 Lûk van de Kastanjehof Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Loadewyk 431 A.P. Both (Voorthuizen) A.P. Both (Voorthuizen)
044 201900239 Jannes fan H.M.V. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Bene 476 Alwin 469 Albert Lueks & Christian Seitz (Diever) Friesenstal Fan HMV (Olst)
048 201901281 Jeppe Junior SPaf Rueagergaard Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Haike 482 Stendert 447 G.A. Bouma (Aldeboarn) S.H. Poulsen (Faaborg)
053 201901189 Jasper Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Pier 448 R.J. Vos (Wijk en Aalburg) J. Loopers (Alteveer)
057 201900987 Jan K Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Monte 378 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
058 201900784 Jorke fan é Kamperdyk Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Menne 496 Tsjalle 454 Cees en Anja van Asch-Bikker (Rumpt) S.A. de Vries (Witmarsum)
060 201900971 Jack v/d bokkefarm Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Beart 411 Norbert 444 Nick Rooijens (Well) Cor en Nel Beentjes (Heiloo)
061 201900364 Jibbe fan de Groote Weele Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Jerke 434 E.B.H. van Onselen (Ansen) J.J. Jansen & mw. H.H. Jansen (Heeten)
064 201901182 Lútsen fan de Greidpleats Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Olof 315 A. Bouma (Nes) A. Bouma (Nes)
069 201902006 Lyon van 't Wolske Veld Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Menne 496 Folkert 353 M. Moosen (Hasselt) M. Moosen (Hasselt)
075 201900169 Jitse van 't Wilbroek Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Beart 411 Van Lysebettens (Sint-Niklaas) R. Meeus (Arendonk)
081 201900145 Jerôme van de Mariahoeve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Uldrik 457 Alwin 469 E.E.L. van Wesemael & Hestegaarden (Nieuw Namen) E.E.L. van Wesemael (Nieuw-Namen)
082 201900964 Jelle fan Slappeterp Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tiede 501 Teeuwis 389 T. Boer & P. en M. Tanck (Sintjohannesga) Elsinga-de Vries (Slappeterp)
090 201900236 J∅rgensen K. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tiede 501 Uldrik 457 J. Klijnstra (Groningen) Sije Kamstra (Oudwoude)
091 201900211 Jens Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tiede 501 Tsjalle 454 B. Leijendekker (Witmarsum) B. Leijendekker (Witmarsum)
092 201902296 Kwibus MBB Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hette 481 Beart 411 T. Swaanen en Hestegaarden (Helmond) M. Bekx-Boons (Ommel)
096 201902762 Jitse K Vb Ster AAA Deelgenomen aan 2e bez Tiede 501 Aan 416 Folmer (Lunteren) L.T.J. Koppes (Spierdijk)
097 201902057 Jeroentsje fan ‘e Lytse Genera Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Norbert 444 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Y.R. Pen (Heelweg)
099 201900089 Jonker van de Heemstede Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Norbert 444 J.G. Peek-Lanser (Houten) J.G. Peek-Lanser (Houten)
102 201900631 Jonnick antje p Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Markus 491 Beart 411 H. Bos (Hierden) J. Peeters (Hoogeloon)
103 201902305 Jorrit B. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jurre 495 Beart 411 Black Gold Investment Group (LUTTENBERG) W. Bunt (Holten)
107 201900091 Julius S. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Norbert 444 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis) D. Swinkels (Everdingen)
109 201902338 Kalou van Visser Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tiede 501 Maurus 441 T.C. Visser (Lunteren) T.C. Visser (Lunteren)
116 201901077 Levi fan Dulve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tiede 501 Jasper 366 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
123 201900207 Kjeld van de Beestmanweg Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tiede 501 Tsjalle 454 S. Frenken & J.H.H. Frenken (Aalten) S. Frenken (Aalten)
124 201901760 Jilles Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tiede 501 Onne 376 Marrit de Vries (Hemrik) K. Vermeulen & Mevr. M. de Vries (Hemrik)
126 201801109 Hylke fan Bokkum Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Onne 376 B. de Boer & L.E. van der Kooi (Nes) B. de Boer & L.E. van der Kooi (Nes)
137 201902048 Joarryt VW Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Stendert 447 N.J.C. Pienaar (Potchefstroom) J. van Wijncoop (Wolvega)
142 201901444 Jitse R.V. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Ulbrân 502 Norbert 444 Y. Veenje-Algra & mevr. B.T. v/d Meulen-Veenje (Garyp) Y. Veenje-Algra & mevr. B.T. v/d Meulen-Veenje (Garyp)
154 201901229 Japie van de Anne Hoeve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tymen 503 Tsjerk 328 J. Klijnstra (Groningen) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
155 201900733 Janus van Hilberalti Vb Ster AA Deelgenomen aan 2e bez Tymen 503 Jasper 366 B. Veldhuizen (Putten) B. Veldhuizen (Putten)
159 201901364 Joop AK van de Uiterdijk Vb Ster AA Deelgenomen aan 2e bez Tjebbe 500 Tsjalke 397 R.J. Vos (Wijk en Aalburg) W. Kruissen (Geldermalsen)
162 201901153 Jaldert fan stal Vrolijk Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Andries 415 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
163 201901474 Kingston Jede Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jasper 366 Onne 376 Stal Jede Vledder V.O.F. (Vledder) Stal Jede Vledder V.O.F. (Vledder)
167 201901020 Kjeld H Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Fridse 423 E.A. Constant (Kwadijk) S. Hageman-Buitenhuis (Dalfsen)
168 201902476 Krek Wak Wou v/d Drie Hoeves Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Beart 411 Albert Lueks & T. Schäfer (Diever) E. ten Asbroek & M. van Waart (Willemsoord)
169 201901140 Jelke H. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Doaitsen 420 P. en M. Tanck (Vragender) H.N. Hettinga (Blesdijke)
173 201900695 Klais fan 't Westerskar Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tjebbe 500 Felle 422 J. de Haan & Fam. Folmer (Nij Beets) J. de Haan (Nij Beets)
174 201901118 Jelte V. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Beart 411 G. Bosma (Twijzelerheide) A. Attema (Hitzum)
176 201900698 Jelmar fan 'e Hege Terp Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Pier 448 Tj.D. Terpstra (Marssum) Tj.D. Terpstra (Marssum)
180 201900282 Kees van Raepshille Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Maurus 441 W.E. Lokhorst & Fam. Folmer (Ederveen) A.G.G. Schrauwen (Strijensas)
182 201800613 Hero af Fynbo Vb Ster AA Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Uldrik 457 G.A. Bouma & Helle Fynbo (Aldeboarn) Helle Fynbo (Juelsminde)
184 201900568 Jordin fan Horp Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tiede 501 Hinne 427 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.P. Mensink (Zweeloo)
185 201900154 Kasper fan 't Reidfjild Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tjebbe 500 Epke 474 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen) L. Wiersma (Damwoude)
188 201902907 Kanne fan de Mersken Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Ulbrân 502 Thorben 466 Age Okkema (Siegerswoude) Age Okkema (Siegerswoude)
189 201901145 Loek van de Herenbrink Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Ulbrân 502 Tsjalle 454 Stal Herenbrink (Lierderholthuis) Stal Herenbrink (Lierderholthuis)
190 201902341 Jan Hendrik út de Westereen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Ulbrân 502 Wikke 404 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
196 201902094 Jurre v.d. Arebo Hoeve Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Ulbrân 502 Epke 474 Age Okkema (Siegerswoude) R. Arends (Beilen)
202 201900140 Jackson ût de Grachten Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Menne 496 Dries 421 J. Klijnstra (Groningen) M.H.A. Schothorst (Soest)
214 201900197 Jippe fan de Mersken Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Ulbrân 502 Haitse 425 Age Okkema (Siegerswoude) Age Okkema (Siegerswoude)
216 201900098 Kantor van de Noeste Hoeve Vb Ster AAA Deelgenomen aan 2e bez Ulbrân 502 Norbert 444 Ageeth Traa (Oirschot) P. Okkema (Witmarsum)
219 201902639 Jelle fan Meulunteren Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tymen 503 Beart 411 A. Thomassen (Lunteren) A. Thomassen (Lunteren)
222 201901420 Kameraad S.R. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Tymen 503 Thorben 466 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) Sj. Ruiter (Nij Beets)
226 201902826 Lasse van de Wickeschliede Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tymen 503 Aarnold 471 Stephanie Dietrich (Meinerzhagen) Stephanie Dietrich (Meinerzhagen)
242 201900085 King van het Zuidereind Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Olrik 383 L. Vermeer (Baarn) L. Vermeer (Baarn)
247 201902016 Kening Ylien F Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Ulbrân 502 Beart 411 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) A. Finnema (Luttelgeest)
249 201901082 Lukas van de Terp Vb Ster AAA Deelgenomen aan 2e bez Tymen 503 Haitse 425 Stoeterij Friese Visser (Drachten) J.H.A.A. Stadhouders (Geffen)
251 201900264 Jelle van de Egberdina Hoeve Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Norbert 444 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) J.E.& S. Bouwman-Wind (Nijeveen)
252 201902873 Jakko fan de Broekfinne Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Jasper 366 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Martha v.d. Meulen (Drachten)
268 201901223 Jelmer fan de Groeneweg Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hette 481 Epke 474 G. v.d. Haar (Lunteren) M.G. Vos (Wijk en Aalburg)
269 201900254 Jonker BA Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jehannes 484 Ielke 382 J.W. de Boer & E.M. van der Woude (It Heidenskip) H.J. Boersma-Adema & mevr. W.H.J.Boersma (Wommels)
271 201800786 Hendrik van Hilberalti Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Rindert 406 B. Veldhuizen (Putten) B. Veldhuizen (Putten)
274 201801204 Hidde fan Dulve Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Markus 491 Gjalt 426 H. Eppinga (Oudemirdum) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
280 201802154 Hauke fan de Nijmoanne Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Nane 492 Fridse 423 J. Mülschlegel (Drachten) J. Mülschlegel (Drachten)
286 201802649 Hendrik fan'e Ridderdijk Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Alwin 469 Gjalt 426 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
288 201802282 Grietinus.fan Hoptille Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Julius 486 Fabe 348 Ted Kop Jansen (Diever) J. Kingma-de Groot (Hylaard)
291 201701863 Ditmer fan 'e Bûtemare Vb Ster AA Deelgenomen aan 2e bez Markus 491 Beart 411 S. Veenstra (Ureterp) S. Veenstra (Ureterp)
296 201801223 Hylbrand van Swichum Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Haike 482 Stendert 447 R.J. Rienstra (Wommels) J.P. Veenstra (Swichum)
297 201800102 Imme R. van Dedgum Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Nane 492 Olof 315 L. Haytema & Ramon Ayala (Wons) Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
298 201801405 Hertog Jan af Sortemosegaard Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Meinte 490 Tsjalle 454 Age Okkema (Siegerswoude) Stutteri Sortemosegaard (Gudbjerg)
299 201801508 Hielke L.W. Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Jurre 495 Jisse 433 Stal Chardon & H.J. Niemeyer (Jorwert) Ludema (Witmarsum)
301 201802573 Hidde T. fan 'e Boppelannen Vb Ster Aangew. voor voorrijdagen Omer 493 Fabe 348 J. Vriend (Zuidermeer) R. en J. Tjeerdsma (Drogeham)
303 201701439 Fedde van de Waterhoeve Rb Ster A Deelgenomen aan 2e bez Omer 493 Doaitsen 420 H.H. Tubben (Rutten) A. Gerritsen (Elst)
 
Rubr. 02 Stamboekhengsten
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
416 200044011 Aan 416 Stb Deelgenomen Abe 346 Jurjen 303 Tj. Bosma (Kollumerzwaag) R.J. Veltman (Suameer)
425 200231761 Haitse 425 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jasper 366 Rypke 321 A.P. Both & A. Zwaagman (Voorthuizen) G. v.d. Veer-Jellema (Tijnje)
437 200400178 Maurits 437 Stb Sport Deelgenomen Ulbert 390 Ulke 338 M.J. Heuker (Een) W. Wester (Sint Nicolaasga)
440 200401841 Maeije 440 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Goffert 369 Iron Spring Farm Inc. (Coatesville, PA) J.Tj. Bouma (Nijlân)
441 200403319 Maurus 441 Stb Sport Deelgenomen Tsjalke 397 Krist 358 T.C. Visser (Lunteren) Chr. Meinecke-Twele (Wittingen/Glüsingen)
442 200402871 Michiel 442 Stb Sport-Elite AA Deelgenomen Tsjerk 328 Leffert 306 H.J. Mulder (Vegelinsoord) Harry & Cecile Witteveen & Carol Witteveen (Brantford)
452 200500407 Reinder 452 Stb Sport AA Deelgenomen Aan 416 Sierk 326 Tj. Bosma (Kollumerzwaag) A. de Boer (Twijzelerheide)
469 200801759 Alwin 469 Stb Sport Pref AAA Deelgenomen Felle 422 Tsjerk 328 Stoeterij Bommelsteyn& Expl.St.Hemrik& J.vd.Broek (Joure) B.L. Brouwer (Zandhuizen)
472 200801089 Bartele 472 Stb Sport AAA Deelgenomen Onne 376 Tsjerk 328 M.J. Heuker (Een) J.G.M. Drost (Heeswijk Dinther)
474 200903966 Epke 474 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Beart 411 Anton 343 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) A. Duyster (Grolloo)
478 200903499 Fonger 478 Stb Sport AAA Deelgenomen Olgert 445 Doeke 287 J. Schaap & H. Eppinga (Oudemirdum) J. van 't Ende (Wezep)
484 201100004 Jehannes 484 Stb Sport AAA Deelgenomen Tsjalle 454 Oepke 266 Age Okkema & J.J.H.Boot & J.P.W. Boot (Siegerswoude) J. Bakker (Dedgum)
485 201102076 Jouwe 485 Stb Sport AAA Deelgenomen Pier 448 Folkert 353 van Doorn & Fam. Salari (Schiedam) R.H. Veenstra (Surhuizum)
488 200902480 Erryt 488 Stb Sport AAA Deelgenomen Meinse 439 Sytse 385 Rancho MC (Burleson TX) B. Veldhuizen (Putten)
489 200904920 Eise 489 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Maurits 437 Olof 315 Stal Chardon (Jorwert) de Vries (Hindeloopen)
490 201200609 Meinte 490 Stb Sport-Elite AA Deelgenomen Beart 411 Anton 343 A. Thomassen (Lunteren) J.M.W. Cent (Netterden)
491 201200903 Markus 491 Stb AAA Deelgenomen Maurits 437 Onne 376 H. Eppinga (Oudemirdum) van der Werf (Sondel)
492 201201609 Nane 492 Stb Sport AAA Deelgenomen Wimer 461 Brandus 345 G.A. Bouma (Aldeboarn) Tj. Jongsma (Boornbergum)
493 201202705 Omer 493 Stb Sport AA Deelgenomen Gjalt 426 Karst 362 T. de Boer & L. Postma (Sintjohannesga) D. Visser-de Vries & U. Visser (Wyns)
494 200900910 Elias 494 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jorn 430 Maiko 373 Linda Annell (Sundsvall) Demro Stables (Mierlo)
495 201102129 Jurre 495 Stb Sport AAA Deelgenomen Maurits 437 Jasper 366 Stal Chardon & H.J. Niemeyer (Jorwert) H. Deinum (Schraard)
496 201200823 Menne 496 Stb Sport AA Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 van Manen & A. de Hoek (Ede) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
498 201300880 Rommert 498 Stb Sport AA Deelgenomen Norbert 444 Jasper 366 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
500 201400541 Tjebbe 500 Stb AAA Deelgenomen Bartele 472 Dries 421 Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen) Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen)
501 201400450 Tiede 501 Stb Sport AAA Deelgenomen Alwin 469 Loadewyk 431 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) Johan Onderdijk (Zwolle)
502 201400483 Ulbrân 502 Stb Sport AAA Deelgenomen Reinder 452 Jakob 302 L. Zwart & Fam. Age Okkema (Oosterwolde) J. Mulder (Emmen)
503 201401505 Tymen 503 Stb Sport AAA Deelgenomen Tsjalle 454 Harmen 424 van Manen & H. Eppinga (Ede) G.G.F. van Dijkhuizen (Oosterzee)
504 201201682 Matthys 504 Stb Sport-Elite AAA Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 van Manen (Ede) Stan Derksen (Oosterhout)
505 201400668 Teun 505 Stb Sport AAA Deelgenomen Bartele 472 Rindert 406 T. de Boer (Sintjohannesga) B. Veldhuizen (Putten)
506 201401382 Ulbe 506 Stb AA Deelgenomen Anders 451 Anton 343 G.A. Bouma & H. & J. Jørgensen (Aldeboarn) H. & J. Jørgensen (Nordborg)
507 201501278 Yme 507 Stb Sport AA Deelgenomen Tsjalle 454 Bente 412 H.J. Oosterhof (Suldrup) H.J. Oosterhof (Suldrup)
508 201501190 Willem 508 Stb Sport AAA Deelgenomen Hette 481 Folkert 353 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) W.E. Lokhorst (Ederveen)
509 201502110 Wardy 509 Stb Sport AAA Deelgenomen Hette 481 Goffert 369 H. Eppinga & J.Tj. Bouma (Oudemirdum) J.Tj. Bouma (Nijlân)
511 201501285 Wibout 511 Stb Sport AAA Deelgenomen Thorben 466 Doeke 287 Age Okkema (Siegerswoude) L. Haytema (Wons)
512 201502483 Waander 512 Stb AAA Deelgenomen Loadewyk 431 Beart 411 Stoeterij Friese Visser & Mevr.M.C.L. Veurink (Drachten) M. de Jong (Tjalleberd)
513 201502273 Wolter 513 Stb AA Deelgenomen Fabe 348 Karst 362 Stoeterij Friese Visser & mevr. K. Schwan (Drachten) Fam. Visser & E.A. Constant (Spier)
514 201600298 Auwert 514 Stb AAA Deelgenomen Jehannes 484 Andries 415 Stoeterij Bommelsteyn (Joure) A. Kranendonk (Lochem)
515 201601986 Arent 515 Stb AAA Deelgenomen Jouwe 485 Haitse 425 Folmer & D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Lunteren) D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
516 201602744 Boet 516 Stb AAA Deelgenomen Jouwe 485 Uldrik 457 Folmer & T.C. Visser (Lunteren) A.P. van de Ven (Vinkel)
517 201600229 Beant 517 Stb Sport AAA Deelgenomen Hessel 480 Tsjalle 454 Th. Fopma (Gauw) Th. Fopma (Gauw)
518 201700143 Fryso 518 Stb AAA Deelgenomen Hessel 480 Jisse 433 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
520 201702670 Foeke 520 Stb AAA Deelgenomen Jehannes 484 Onne 376 van Manen (Ede) A.A.M. Schut (Hengelo)
521 201200259 Martzen 521 Stb Sport-Elite AA Deelgenomen Dries 421 Abe 346 Age Okkema (Siegerswoude) StarKing BV (Spannum)
522 201602890 Alger 522 Stb AAA Deelgenomen Haike 482 Wylster 463 Stal Chardon & KCF Farms (Jorwert) H. Boersma & W. van der Bij (Boazum)
523 201703412 Faust 523 Stb AAA Deelgenomen Maurits 437 Haitse 425 R.J. Vos (Wijk en Aalburg) BeQu B.V. t.a.v. Mw. H. van Dijck (Doornspijk)
524 201800533 Herre 524 Stb AAA Deelgenomen Nane 492 Reinder 452 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
525 201801236 Hilbrand 525 Stb AAA Deelgenomen Hette 481 Alwin 469 van Manen (Ede) W. Bunt (Holten)
526 201802385 Gosse 526 Stb AAA Deelgenomen Nane 492 Beart 411 J. Klijnstra (Groningen) A. Leijendekker (Witmarsum)
 
123movies