KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal Chardon
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201700420 Feline van Stoks Stb 3e premie Tsjalke 397 Tsjerk 328 Gerrit de Jong (Heerenveen) G. Schulte-Janssen (Panningen)
003 201700898 Doutzen fan 'e Cooypleats Stb niet geprimeerd Maurits 437 Norbert 444 Jacinda Pijper (Metslawier) J.T. de Boer-Fokkema (Engwierum)
004 201701130 Dieke fan Meren-State Stb Ster AAA 2e premie Eise 489 Teeuwis 389 Tjitze Bouma Beheer B.V. (Wommels) J. Vriend (Zuidermeer)
005 201702067 Femke fan Meren-State Stb 3e premie Omer 493 Fabe 348 G.J.J. Boersma (Stegeren) J. Vriend (Zuidermeer)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
006 201800083 Gelske fan 'e Hameren Vb M AA niet opgenomen Eise 489 Loadewyk 431 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
007 201800183 Gea van de hofstad Stb Ster 2e premie Jurre 495 Tsjerk 328 F. Algra (Oudega) F. Algra (Oudega)
008 201800257 Harmony Lady Stella E.T. Ranch Stb Ster 2e premie Eise 489 Sjaard 320 Tina Schneider (Engelbach) Tina Schneider (Engelbach)
011 201800554 Hiske fan Jentje's pleats Stb 3e premie Jurre 495 Rindert 406 Stal Chardon (Jorwert) J.E. de Groot (Hilaard)
013 201800916 Iris fan 't Fjildhûs Stb Ster 2e premie Maurits 437 Dries 421 J. Wijnstra (Marssum) J. Wijnstra (Marssum)
014 201801314 Hester S. fan é Goëngamieden Stb Ster 2e premie Menne 496 Sape 381 H. en R. Brandsma (Goënga) A.C. Buijs-van Oosterom (Katwoude)
015 201801369 Iefke fan 't Lakerveld Stb 3e premie Eise 489 Sjaard 320 Stal Chardon (Jorwert) C.J.M. Vermeer (Lexmond)
016 201801413 Irma W Stb Ster 1e premie Nane 492 Dries 421 Th. en A Wever (Langezwaag) Th. en A Wever (Langezwaag)
017 201801583 Geeske fan Joarumerleane Stb 3e premie Jurre 495 Thorben 466 H. van der Hoek & R. Sijtsma (Scharsterbrug) R. v.d. Hoek (Kubaard)
018 201802348 Heabel VW Stb Ster 2e premie Nane 492 Teunis 332 J. van Wijncoop (Wolvega) J. van Wijncoop (Wolvega)
019 201802521 Grietje van den Meyerhöfen Stb 3e premie Jouwe 485 Jerke 434 Monika Rohde (Edemissen) H.J. Bothmer (Neustadt)
020 201802783 Hanna fan it Leestensch Hof Stb 3e premie Tonjes 459 Aan 416 Esther Hoogewerf (Winkel) F. & A. Smeltink (Wervershoof)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
022 201602606 Baike van het Zwoantje Stb 3e premie Jouwe 485 Sape 381 R. Knol & R. Slomp (Ruinen) H. van Zeeburg -Spronk & W. Bakker (Doornspijk)
023 201701282 Dieuwke Amerins Stb Ster 2e premie Nane 492 Harmen 424 Otto Agricola (Goingarijp) J.J. v.d. Zijpp (Terkaple)
024 201702474 Fardau PR Stb 3e premie Eise 489 Tsjalke 397 P. Norbruis (Menaam) P. Norbruis (Menaam)
025 201702637 Esmira fan 't Zonneke Stb niet geprimeerd Alwin 469 Onne 376 J. van den Broek (Noordwijk) K. Vervoorn (Brakel)
026 201703421 Eefje fan 'e Goëngamieden Stb niet geprimeerd Jasper 366 Ulbert 390 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) H. en R. Brandsma (Goënga)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
027 201501839 Wietse Ellemose Vb H geen ster Michiel 442 Onne 376 C.A.M. v.d. Meulen (Noordwijkerhout) H. & J. Jørgensen (Nordborg)
028 201601690 Arie fan de Iepene Hikke Vb H geen ster Thorben 466 Doeke 287 Willem Gerard Coster (Abcoude) L. Haytema (Wons)
029 201701439 Fedde van de Waterhoeve Vb Ster A Vb Ster Omer 493 Doaitsen 420 A. Okkema (Britswerd) A. Gerritsen (Elst)
030 201800454 Geljer vd toarnwerterleane Vb H geen ster Jurre 495 Hinne 427 Stal Chardon (Jorwert) H.J. Bos (Nijemirdum)
031 201800546 Hidde fan Meren-State Vb Ster AA Vb Ster Eise 489 Teeuwis 389 J. Vriend (Zuidermeer) J. Vriend (Zuidermeer)
032 201800736 Hannes J.Stal de Nieuweweg Vb Ster Vb Ster Jurre 495 Tsjalle 454 M. Visser (Opperdoes) M. Visser (Opperdoes)
033 201800770 Gerben R Vb H AAA geen ster Jurre 495 Beart 411 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie) L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
 
123movies