KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal Chardon
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201302294 Relia Aurelia Stb 3e premie Michiel 442 Doeke 287 E. van Eck-Bestman (Sommelsdijk) D. Lenstra (Ter Idzard)
002 201400695 Teske fan Wiardastate Stb niet geprimeerd Norbert 444 Heinse 354 Paul en Pauline Kroeze (Leeuwarden) J.M.L. Glas (Goutum)
003 201401627 Tsjikke van 't Oost Stb 3e premie Wybren 464 Bente 412 Roel Bruinenberg (Hollandscheveld) H. Jansma (Makkinga)
004 201701878 Flicka du Piroy Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Time 398 A. Okkema (Britswerd) Gérard Vanhamme (Autre Eglise)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
005 201800022 Ine Ygrek Stb Ster 2e premie Jurre 495 Tsjalle 454 M. Reinsma-Terpstra (Húns) A.H. Ydema (Wytgaard)
006 201800059 Ineke "van de Brink". Stb niet geprimeerd Markus 491 Norbert 444 Nooteboom-Scholte (Vegelinsoord) Nooteboom-Scholte (Vegelinsoord)
007 201800283 Glamour v.d. All Blacks Stb niet geprimeerd Mees 497 Beart 411 Mette Ulsø (Kalundborg) Else Kirk Filsø (Lemvig)
008 201800314 Idwer R Stb 3e premie Eise 489 Wobke 403 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie) L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
009 201800946 Ilse fan "t Westein Stb 3e premie Jurre 495 Abe 346 P. Altenburg-Postma (Sint Nicolaasga) P. Altenburg-Postma (Sint Nicolaasga)
010 201800958 Inge fan Berltsum Stb 3e premie Julius 486 Onne 376 Hendrikus ter Schure en Annemarie ter Schure (Joure) M. Schiphof (Berlikum)
014 201801363 Isabel fan 'e Middelsee Stb 3e premie Eise 489 Hinne 427 S.A. Flapper & J. Klaster (Weidum) S.A. Flapper & J. Klaster (Weidum)
015 201801557 Imke Van 't Klaphek Stb 3e premie Eise 489 Leffert 306 A.K. Mijnheer (Doornspijk) A.K. Mijnheer (Doornspijk)
016 201801674 Gelbrich fan 'e Hameren Stb 3e premie Jurre 495 Brandus 345 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
017 201802638 Gerda fan Fûns Stb 3e premie Jurre 495 Reitse 272 A.S. de Boer (Jorwert) A.S. de Boer (Jorwert)
018 201802678 Imke van de Zwarte Parels Stb Ster 1e premie Julius 486 Felle 422 L. Haytema (Wons) L.G.M. Iraggi-van Hooff & dhr. C.J. Wit (Dirkshorn)
019 201802869 Gerbrich fan de Gysbert Japicx Stb Ster 2e premie Eise 489 Aan 416 T. Folkertsma-Gijzen (Workum) T. Folkertsma-Gijzen (Workum)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
020 201201764 Nynke Hiske fan 'e Olde Hoek Stb 3e premie Sipke 450 Feitse 293 Lisa Jongema (Kimswerd) W.M.P. vd. Veen &J.C.vd.Veen &M.G.vd.Veen-Lanjouw (Vlagtwedde)
021 201301576 Rixt II Fan Alddyk Stb Ster Sport 2e premie Lutger 436 Nykle 309 Hielkje Libbenga & Esther Zachariasse (Oudehaske) J. Heeringa (Lioessens)
022 201502260 Winrie fan 'e Hameren Stb 3e premie Jasper 366 Leffert 306 H.J. Bos (Nijemirdum) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
023 201602079 Alina M Stb 3e premie Tsjalle 454 Ymte 407 W. Meijer (Peins) W. Meijer (Peins)
024 201700243 Feikje Femke fan stal Ghia Stb 3e premie Jehannes 484 Doaitsen 420 A.J. Tjeerdema (Arum) A.J. Tjeerdema (Arum)
025 201700475 Eefje fan 'e Pikesyl Stb Ster 2e premie Maurits 437 Krist 358 Gabriëlla Welmers (Roodeschool) G. Kroes (Abbega)
026 201702959 Frida Stb Ster 2e premie Markus 491 Tsjalke 397 L.A. de Jong-de Graaf (Kûbaard) A. Leijendekker (Witmarsum)
027 201703183 Ditske -Sanne fan "t Wegje Stb niet geprimeerd Jouwe 485 Thomas 327 I. de Ruiter-Braak (Bantega) I. de Ruiter-Braak (Bantega)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
028 201501696 Willem D Vb Ster Vb Ster Michiel 442 Brandus 345 A. Okkema (Britswerd) F. Dotinga (Sijbrandaburen)
029 201600935 Allure RSH Vb Ster Vb Ster Tsjalle 454 Brend 413 C.M. Hettinga (Haskerhorne) T. Hettinga (Arum)
030 201800367 Haite Van 't Klaphek Vb Ster AA Vb Ster Jurre 495 Arjen 417 A.K. Mijnheer (Doornspijk) A.K. Mijnheer (Doornspijk)
031 201802399 Haike H fan Joke Vb H geen ster Alwin 469 Brandus 345 M.W. Haverkamp (Linden) M.W. Haverkamp (Linden)
 
123movies