KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal de Mersken
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201700195 Dautsen W. fan 'e Piksen Stb 3e premie Gerben 479 Haitse 425 S.A. Dijkstra (Metslawier) R.E. Wijnstra (Daarle)
004 201700694 Esther fan 't Kleaster Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Ielke 382 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) P. en A. de Boer (Ferwerd)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
006 201800073 Gaia Kristal Pracht B Stb 3e premie Nane 492 Reinder 452 ZG Bianca Kersten & Manuela Janssen (Kranenburg) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
007 201800108 Ilse fan Bloemhof Stb Ster 2e premie Markus 491 Thorben 466 F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward) F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
010 201800438 Hester van de Marne Stb Ster 2e premie Thorben 466 Arjen 417 J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum) D. van Foeken (Bolsward)
011 201800497 Hartsje Z. Stb Ster 2e premie Markus 491 Doaitsen 420 Sije Kamstra (Oudwoude) A.H. van der Zee (Oudwoude)
012 201800603 Grietske Vb M niet opgenomen Jehannes 484 Bikkel 470 E.E.A.J. van Arem (Lichtenvoorde) E.E.A.J. van Arem (Lichtenvoorde)
013 201800653 Grietje Geertje Fan Lyts Grons Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Tsjalke 397 J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum) J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum)
014 201800656 Iraine van Bedem Stb 3e premie Rommert 498 Feitse 293 C. van de Belt (Dedemsvaart) C. van de Belt (Dedemsvaart)
015 201800676 Gerda fan de Tsjerkebuorren Stb 3e premie Jehannes 484 Thorben 466 M.H Veenstra-Zuidema (Twijzel) G. Veenstra (Twijzel)
016 201800741 Hiltsje Marri Stb Ster 2e premie Alke 468 Sjouke 453 M. Bakker (Miedum) M. Bakker (Miedum)
018 201800929 Iris fan 't Wyldpaed Stb niet geprimeerd Thorben 466 Feitse 293 Peter Hardern (Deeside) B. en Tj Kommerij (Twijzelerheide)
019 201801299 Iduna af Birkely Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Jasper 366 Miriam Diemer Petersen (Vejle) Miriam Diemer Petersen (Vejle)
020 201801346 Isa van de Eese Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Thorben 466 Ariane Debucquois (Viesville) Dian Dijkstra (Groningen)
022 201801800 Gezina fan de Marrewyk Stb 3e premie Markus 491 Tsjerk 328 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) K.E. Bouma (Dr. Compagnie)
024 201802416 Hieke Fan`e Simmerdyk Stb Ster 2e premie Rommert 498 Gjalt 426 D. v.d. Boon (Noordbergum) D. v.d. Boon (Noordbergum)
025 201802421 Ide v.d.Arebo Hoeve Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 R. Arends (Beilen) R. Arends (Beilen)
026 201802759 Hiltsje B.L. Stb Ster 1e premie Nane 492 Beart 411 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum) M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
027 201102184 Judith fân Bartlehiem Stb 3e premie Sjouke 453 Fetse 349 M. Bakker (Miedum) A.J. Visser (Twijzel)
028 201402751 Veerle PJ Stb Ster A 2e premie Reinder 452 Onne 376 J. Visser-Schrijver (Lippenhuizen) J.C. v.d. Ark & P. Wijbenga (Oudwoude)
029 201502102 Ynskje fan de Koaipleats Stb Ster 2e premie Beart 411 Leffert 306 A. Halbesma (Damwoude) A. Halbesma (Damwoude)
030 201602522 Brecht J. Stb Ster 2e premie Eibert 419 Jesse 435 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) M. Jellesma (Rotstergaast)
031 201701908 Diete fan de Swettepoel Stb 3e premie Markus 491 Ritse 322 P.F. Rijpkema & M. Rijpkema-Elshof (Broek) P.F. Rijpkema & M. Rijpkema-Elshof (Broek)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies