KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal Chardon
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201703144 Dieke Sanne M. Stb niet geprimeerd Sipke 450 Mintse 384 Waayer & v.d. Bosch (Langeveen) J. Molendijk (Lattrop-Breklenkamp)
002 201800175 Ida van den Meyerhöfen Vb M niet opgenomen Meinte 490 Andries 415 L.A. de Jong-de Graaf (Kûbaard) H.J. Bothmer (Neustadt)
003 201800319 Hester fan Gaasterlân's Grûn Stb 3e premie Epke 474 Gjalt 426 Johan van Spijkeren (Rouveen) M.L. Limburg (Oudemirdum)
004 201801034 Isa V. Stb 3e premie Elias 494 Mintse 384 Debbie v/d Kamp-Kerkmeijer (Robertsfors) G. de Vries (Broek)
005 201801318 Ilse van Stal Chardon Stb Ster 2e premie Eise 489 Sape 381 H.J. Brink & K. Reitsema (Mantgum) Stal Chardon (Jorwert)
006 201802481 Iemcke du Granois Stb niet geprimeerd Jasper 366 Heinse 354 Véronique Bernard (Grane) Véronique Bernard (Grane)
007 201803145 Hanna-Iefke Stb Ster 2e premie Jurre 495 Tsjalke 397 Antsje Veldstra (Joure) J. Nauta (Easterein)
008 201803299 Hadya Stb niet geprimeerd Elias 494 Ritse 322 A. van Assen (Twijzelerheide) Y.G. Baron (Niebert)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
009 201900205 Komtesse v.d. All Blacks Stb Ster 2e premie Eise 489 Hinne 427 Else Kirk Filsø (Lemvig) Else Kirk Filsø (Lemvig)
011 201900531 Lianne Stb 3e premie Eise 489 Fetse 349 M. Reinsma-Terpstra (Húns) M. Reinsma-Terpstra (Húns)
012 201900614 Jeltsje fan Wetsensbosch Vb M niet opgenomen Jurre 495 Michiel 442 M.A. Bechthold (Kolhorn) W.D. Sieswerda (Harlingen)
013 201901300 Joy Applonia Stb Ster 2e premie Jurre 495 Norbert 444 H. ter Wijlen (Brucht) J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp)
014 201901509 Laura van het Middengras Stb Ster 1e premie Tymen 503 Jisse 433 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) J.A. Ammerlaan (Maarssen)
015 201901874 Jelly R Stb Ster 2e premie Jurre 495 Alwin 469 L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie) L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
016 201902053 Lenthe fan Hiske's Hiem Stb 3e premie Tiede 501 Beart 411 C. Postma (Exmorra) C. Postma (Exmorra)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
018 201200680 Oukje B. Stb 3e premie Anders 451 Onne 376 A.A.W. Hanegraaf van Rooij (Jonkerslân) Blommers den Otter (Gemonde)
019 201602079 Alina M Stb Sport 3e premie Tsjalle 454 Ymte 407 W. Meijer (Peins) W. Meijer (Peins)
020 201700946 Fayén fan Hiske's Hiem Stb Ster A 2e premie Eise 489 Beart 411 G.D. Slob (Wommels) C. Postma (Exmorra)
021 201800633 Iriske Fan Melman Stb Ster 2e premie Jurre 495 Wobke 403 J. Melman (Amsterdam) J. Melman (Amsterdam)
022 201800638 Ietsje vd Attesweg Stb niet geprimeerd Alwin 469 Jisse 433 D.W. Plantinga (Vrouwenparochie) D.W. Plantinga (Vrouwenparochie)
023 201801185 Iris van de Irene Hoeve Stb Ster AA 3e premie Jurre 495 Andries 415 Mirja Hintze (Soltau) Y. Lamain (Midsland, Terschelling)
024 201801245 Hadewich Z. Stb niet geprimeerd Julius 486 Reinder 452 R. Riemersma (De Westereen) A.H. van der Zee (Oudwoude)
025 201801369 Iefke fan 't Lakerveld Stb niet geprimeerd Eise 489 Sjaard 320 Stal Chardon (Jorwert) C.J.M. Vermeer (Lexmond)
026 201802737 Isabeau S.R. Stb niet geprimeerd Bartele 472 Maurus 441 Ian Garbett (Newtown) Sj. Ruiter (Nij Beets)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
027 201801136 Germ B. Vb H geen ster Nane 492 Rindert 406 Hart-Van Veen (Boelenslaan) S. Hooisma (Broek)
028 201900758 Jorrit fan de Slachtedyk Vb Ster Vb Ster Menne 496 Olof 315 Grytsje van der Wal (Abbega) Grytsje van der Wal (Abbega)
029 201901011 Jarco fan Berltsum Vb H geen ster Tymen 503 Onne 376 M. Schiphof (Berlikum) M. Schiphof (Berlikum)
030 201901085 Keiran fan it Waad Vb H geen ster Eise 489 Beart 411 T. Bruggeling (Holwerd) T. Bruggeling (Holwerd)
031 201901487 Kelwyn fan it Waad Vb Ster Vb Ster Jurre 495 Tsjalke 397 T. Bruggeling (Holwerd) T. Bruggeling (Holwerd)
032 201901566 Luutzen fan it Jaachpaad Vb H geen ster Jurre 495 Folkert 353 M. Wiersma (Ee) M. Wiersma (Ee)
 
123movies