KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Gebr. van Manen
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201601327 Afke van de Kempeler Vb M niet opgenomen Hessel 480 Onne 376 M.J.W.H. Roes & S.W.H. Kolenbrander (Netterden) M.J.W.H. Roes & S.W.H. Kolenbrander (Netterden)
002 201700028 Fajah van Zomerstaete Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Wikke 404 De Veerstalhoeve (Gouderak) Zomerstaete B.V. (Mijnsheerenland)
004 201701579 Fanny van de Olde Mette Moate Stb Ster 2e premie Hessel 480 Sape 381 R. Dijkstra & mw. M. de Haas (Bodegraven) A.A.M. Schut (Hengelo)
005 201702088 Dientje StM Stb 3e premie Aarnold 471 Loadewyk 431 B Stellingwerf (Dronten) J. Middag-Logtenberg (Lierderholthuis)
006 201702293 Evy Hetske S Stb 3e premie Meinte 490 Norbert 444 A.A.C. Glas-Schipper (Zuid Schermer) A.A.C. Glas-Schipper (Zuid Schermer)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
007 201800079 Isabel van de Tobbenhof Vb M niet opgenomen Epke 474 Bente 412 A.C.M. Teunissen & J.L.C. v.d. Geer (Elst) A.C.M. Teunissen & J.L.C. v.d. Geer (Elst)
008 201800358 Graziella S.A. Stb Ster AA 2e premie Menne 496 Onne 376 A. Vanderper (West-Vleteren) A. Vanderper (West-Vleteren)
011 201800933 Hayke Stb Ster 2e premie Meinte 490 Nanno 372 Theo Bruin (IJsselstein) Folmer (Lunteren)
012 201801045 Hertogin Boszorg Stb Ster 2e premie Bartele 472 Pier 448 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis) Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
014 201801997 Hilda - H Stb 3e premie Menne 496 Ulke 338 K. Heida (Broek) K. Heida (Broek)
015 201802072 Ietske van de roest Stb Ster 1e premie Bartele 472 Sape 381 N. den Hollander & P.J. Zijsling (Tjerkwerd) A. de Bie (St. Oedenrode)
016 201802088 Iefke van de Bommelhoeve Stb Ster 2e premie Menne 496 Doaitsen 420 W. v.d. Bunt (Wadenoyen) W. v.d. Bunt (Wadenoyen)
017 201802191 Irsa R.S. fan Top en Twel Stb 3e premie Julius 486 Nykle 309 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
018 201802228 Gravin van 't Olde Hondorp Stb niet geprimeerd Nane 492 Jisse 433 Jan B. Overmeyer (Winterswijk Woold) L.E.M. Harmsen (Aalten)
019 201802882 Imkje R.S. fan Top en Twel Stb 3e premie Maurits 437 Beart 411 J. de Groot-van Wijk (Leerdam) R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
020 201802905 Hinde fan 'e Kruisbout Stb Ster 1e premie Maurits 437 Beart 411 Cees en Anja van Asch-Bikker (Rumpt) Cees en Anja van Asch-Bikker (Rumpt)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
021 201301760 Summer vdk. Stb 3e premie Onne 376 Beart 411 M.J.W.H. Roes & S.W.H. Kolenbrander (Netterden) M.J.W.H. Roes & S.W.H. Kolenbrander (Netterden)
022 201401508 Teske Paulien van 't Koetshues Stb Ster 2e premie Andries 415 Reyert 337 M.J.C. Rutten (Maashees) J.B. Stienstra (Bemmel)
023 201600771 Anna van' t Leegmoor Stb 3e premie Epke 474 Hinne 427 J. Colpa (Pijnacker) E. Erdwiens (Moormerland)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
025 201700156 Douwe HSL Rb Ster AA 2e premie Alwin 469 Michiel 442 Hardeman-Slemmer (EDERVEEN) Hardeman-Slemmer (EDERVEEN)
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
026 201801708 Hidden van Baarschot Vb H geen ster Eise 489 Harmen 424 A.W. Schepens (Diessen) A.W. Schepens (Diessen)
 
123movies