KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring De Nieuwe Heuvel
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202200060 Teske fan stal Vrolijk Vb M 1e premie Auwert 514 Pier 448 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
002 202200061 Tera fan stal Vrolijk Vb M 3e premie Omer 493 Alwin 469 R.H.J. Franke (Deurningen) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 200902986 Emurah van d'Orion Stb 3e premie Tietse 428 Fabe 348 Zoë van Meegen (Cuijk) Stal van d'Orion te IJsselstein (Nieuwegein)
005 201800264 Hielkje fan 'e Hearresyl Stb niet geprimeerd Rik 396 Andries 415 Robert Johan Reijnders (Rotterdam) Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple)
006 201800635 Indira van de Zunne Stb Ster 2e premie Alwin 469 Beart 411 Friesenstal Fan HMV (Olst) Johan Onderdijk (Zwolle)
007 201801164 Hester fan 'Beintum' Stb 3e premie Jurre 495 Uldrik 457 A. Couperus (Oostermeer) Hilleger (Hegebeintum)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
008 201900011 Jewel fan de Hynderwente Stb 3e premie Omer 493 Folkert 353 G. Thiele (Schoonebeek) R.S. Haalstra (Heerhugowaard)
009 201900042 Jorien T van Sessing Stb Ster 2e premie Alwin 469 Epke 474 Tanck (Vragender) Tanck (Vragender)
010 201900157 Jitske Stb 3e premie Tiede 501 Doaitsen 420 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) W.H. Janssen (Venlo)
011 201900259 Jonne fan de Groenesteegh Stb Ster 2e premie Alwin 469 Beart 411 A.D. Bouwman (Westbroek) B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen (Wamel)
012 201900414 Jitske van de Doezumer Tocht Stb Ster 2e premie Tymen 503 Tsjerk 328 Cor van Engelenhoven (IJzendoorn) J. de Vries (Doezum)
013 201900647 Jeltsje van Twijtel Stb 3e premie Uldrik 457 Heinse 354 L. Kromkamp (Makkinga) L. Kromkamp (Makkinga)
014 201900778 Kiana C Stb Ster 2e premie Tiede 501 Doaitsen 420 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) J.H.C. Krebaum (Varik)
015 201900926 Jetske fan H.M.V. Stb Ster 2e premie Alwin 469 Beart 411 Friesenstal Fan HMV (Olst) Friesenstal Fan HMV (Olst)
016 201901096 Lyske van de Kastanjehof Stb 3e premie Omer 493 Brandus 345 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) A.P. Both (Voorthuizen)
017 201901225 Lana MS Vb M 3e premie Tiede 501 Bartele 472 H. Müller-Späth (Guderhandviertel) H. Müller-Späth (Guderhandviertel)
019 201901792 Jitske B. Stb 3e premie Menne 496 Haitse 425 F. de Jong (Katlijk) W. Bunt (Holten)
020 201901827 Lotte Charlotte K. Vb M niet opgenomen Epke 474 Doaitsen 420 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
021 201901860 Liv van de Gracht Stb Ster 1e premie Omer 493 Folkert 353 Mojtaba Baradaran (Kashan) J. Donker (Scherpenzeel)
022 201901919 Jitske Stb Ster 2e premie Alwin 469 Wierd 409 H. Bouman (Wijk en Aalburg) U. Hiemstra-Bakker (Dedgum)
023 201902830 Liefke v/d Broeklanden Stb 3e premie Alwin 469 Folkert 353 H. Boeve (Oldebroek) H. Boeve (Oldebroek)
024 201902223 Liefke van de Gekahoeve Stb 3e premie Epke 474 Leffert 306 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
025 201902224 Lady-Talina K. Stb Ster 2e premie Sipke 450 Wikke 404 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
026 201902675 Liefke van de oude kleefsebaan Stb Ster 1e premie Tiede 501 Uldrik 457 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) G. van Rossum (Overasselt)
028 201902132 Lenne de Leije Stb Ster 2e premie Alwin 469 Harmen 424 H. Bouman (Wijk en Aalburg) H. van Lieshout (Lierop)
029 201902831 Jenske v/d Broeklanden Stb Ster 2e premie Alwin 469 Teeuwis 389 H. Boeve (Oldebroek) H. Boeve (Oldebroek)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
030 201502580 Wijske van Dynamis Stb 3e premie Bartele 472 Doaitsen 420 Dinant Giessen (Wijk en Aalburg) H. & M. Maurice (Wadenoijen)
031 201700625 Eefje van de Waterhoeve Stb niet geprimeerd Epke 474 Tsjerk 328 A. Gerritsen (Elst) A. Gerritsen (Elst)
032 201700779 First Choise af Fynbo Stb Ster 2e premie Epke 474 Doaitsen 420 K. Nielsen (Sunds) Helle Fynbo (Juelsminde)
033 201800169 Hitte B fan 't Hakkevelt Stb Ster AA 2e premie Omer 493 Ielke 382 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) H. Bouman (Wijk en Aalburg)
035 201803079 Grytsje B Stb 3e premie Jouwe 485 Doaitsen 420 Kl. Bakker (Ferwoude) B. Boonstra (Stiens)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
037 201803323 Hearke van de Daruma Stables Vb H geen ster Alwin 469 Sjaard 320 Daruma Stables (Herveld) Daruma Stables (Herveld)
038 201900181 Jeen fan Bommelsteyn Vb H geen ster Hette 481 Sipke 450 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
039 201902127 Jildert van Dijkstra State Vb Ster AA Vb Ster Tiede 501 Haitse 425 H.J. Folmer & N. Folmer-Mulder (Lunteren) D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
 
123movies