KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Duitsland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100293 Peet vom Friesenhof Altmark Vb H 1e premie Jouwe 485 Norbert 444 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
002 202100322 Syt vom Friesenhof Altmark Vb H 1e premie Willem 508 Wolfert 467 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) Dorette Preetz-Wille (Klötze OT Immekath)
003 202101045 Sjamme Vb H 2e premie Maurus 441 Stendert 447 Hartmut Wagener (Schönhausen / Hohengöhren) Hartmut Wagener (Schönhausen / Hohengöhren)
006 202101442 Sylfian Aster Vb H 1e premie Alwin 469 Onne 376 Janneke Haverschmidt (Wanzleben-Börde, OT Meyendorf) Janneke Haverschmidt (Wanzleben-Börde, OT Meyendorf)
007 202102277 Rasmus Vb H 2e premie Willem 508 Wybren S. Andrea Hofmann (Hindenburg) Andrea Hofmann (Hindenburg)
008 202102644 Sjeark Vb H 2e premie Alwin 469 Sjouke 453 Klaus Rueter (Arendsee Ot Vissum) Klaus Rueter (Arendsee Ot Vissum)
009 202102681 Seal Vb H 2e premie Matthys 504 Mewes 438 Michael Menne (Wittenburg OTLehsen) Michael Menne (Wittenburg OTLehsen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
004 202100801 Romkje vom Friesenhof Altmark Vb M 3e premie Alwin 469 Jasper 366 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
010 202101424 Sipke Vb M 2e premie Jehannes 484 Beart 411 Michael Menne (Wittenburg OTLehsen) Michael Menne (Wittenburg OTLehsen)
011 202100340 Pam vom Friesenhof Altmark Vb M 2e premie Tiede 501 Jerke 434 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
012 202100525 Rieka vom Friesenhof Altmark Vb M 2e premie Ulbrân 502 Jouwe 485 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
013 202100978 Saphira Vb M 3e premie Maurus 441 Nanno 372 Steffi Schmidt (Beelitz) Steffi Schmidt (Beelitz)
014 202100979 Pia Vb M 2e premie Maurus 441 Abe 346 Steffi Schmidt (Beelitz) Steffi Schmidt (Beelitz)
015 202100948 Saskia K. Vb M 3e premie Maurus 441 Jasper 366 Burkhard Köpnick (Wusterhusen) Burkhard Köpnick (Wusterhusen)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
016 202000080 Marja vom Friesenhof Altmark Vb M 3e premie Jouwe 485 Norbert 444 Vera Sarah Heydecke (Klötze) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
017 202000082 Malou vom Friesenhof Altmark Vb M 1e premie Tiede 501 Wolfert 467 Nick Heydecke (Klötze) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
018 202000886 Metske zjetske p Vb M 2e premie Markus 491 Beart 411 Michael Menne (Wittenburg OTLehsen) J. Peeters (Hoogeloon)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
019 201602393 Amber v.d.Koaimouna Stb niet geprimeerd Gerben 479 Folkert 353 Michael Menne (Wittenburg OTLehsen) I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk)
020 201702386 Eva fan Wylgster Pragt Stb 3e premie Haike 482 Jasper 366 Janneke Haverschmidt & Martin Vruggink (Wanzleben-Börde, OT Meyendorf) J. Pragt (De Wilgen)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
021 201800164 Hiske uut 't Noorderbroek Stb Ster 2e premie Beart 411 Nanno 372 Nick Heydecke (Klötze) J.G. Vels (Westendorp)
022 201800668 Isis II K. Stb niet geprimeerd Maurus 441 Jasper 366 Burkhard Köpnick (Wusterhusen) Burkhard Köpnick (Wusterhusen)
023 201800669 Greta K. Stb niet geprimeerd Maurus 441 Jasper 366 Burkhard Köpnick (Wusterhusen) Burkhard Köpnick (Wusterhusen)
024 201801074 Imke Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Stendert 447 Hartmut Wagener (Schönhausen / Hohengöhren) Silke Rodenbeck (Bördeaue OT Tarthun)
025 201801822 Geeske v. Nonnenfließ Stb 3e premie Gerben 479 Jasper 366 K. Dehmelt (Breydin-Tuchen) K. Dehmelt (Breydin-Tuchen)
026 201802073 Helen K. Stb niet geprimeerd Jasper 366 Karel 370 Burkhard Köpnick (Wusterhusen) Burkhard Köpnick (Wusterhusen)
027 201802560 Hiske fan Klein Weulink Stb Ster 1e premie Alwin 469 Beart 411 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) H. Blom (Wijhe)
028 201802653 Gina vom Oderbruch Stb niet geprimeerd Maurus 441 Aan 416 C. George (Wulkow) C. George (Wulkow)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
029 201200537 Merrit van Bielefeld Stb niet geprimeerd Aan 416 Tonis 393 C. George (Wulkow) H. Beissner (Bielefeld)
030 201500409 Zjetske zjitske p Stb niet geprimeerd Beart 411 Tsjerk 328 Michael Menne (Wittenburg OTLehsen) J. Peeters (Hoogeloon)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
031 201700384 Frans vom Friesenhof Altmark Rb Ster 2e premie Epke 474 Maurus 441 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Premiekeuring van enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Premiekeuring van twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
201802560 Hiske fan Klein Weulink Stb Ster Voorlopig Kroon Alwin 469 Beart 411 D. Elling & mw. P. Elling (Klötze ) H. Blom (Wijhe)
 
123movies