KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Voorkeuring Fokdag It Fryske Greidhynder
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100105 Reitse van de Pôle Vb H 1e premie Waander 512 Uldrik 457 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
002 202100113 Siebe fan'e Ridderdijk Vb H (geen) Matthys 504 Jorn 430 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
003 202100132 Reitze fan Sleat Vb H 1e premie Tymen 503 Norbert 444 F.C. Schotanus (Sloten) F.C. Schotanus (Sloten)
004 202100138 Seph fan'e Ridderdijk Vb H 2e premie Jouwe 485 Bartele 472 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
005 202100150 Romeo K. Vb H 3e premie Yme 507 Norbert 444 J. Klijnstra (Groningen) J. Klijnstra (Groningen)
006 202100288 Seppe fan Abbenwier Vb H 2e premie Teun 505 Wimer 461 T. Mous & E. Mous (Reduzum) T. Mous & E. Mous (Reduzum)
007 202100229 Romke fan'e Ridderdijk Vb H 3e premie Auwert 514 Wytse 462 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
008 202100321 Simme K. Vb H 3e premie Boet 516 Wytse 462 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.A.M. Kruis (Heeg)
009 202100439 Paulus fan Jirnsum Vb H 2e premie Tymen 503 Jasper 366 B.S.P. van Balen (Jirnsum) B.S.P. van Balen (Jirnsum)
010 202100399 Rykle A.d.V Vb H 2e premie Wardy 509 Doaitsen 420 A. de Vries (Terband) A. de Vries (Terband)
011 202100790 Sybren W.T. Vb H 3e premie Yme 507 Krist 358 Tineke de Boer (Noordwijk) Tineke de Boer (Noordwijk)
012 202100727 Paik pb Vb H 3e premie Haitse 425 Stendert 447 Moniek de Boer (Opende) Moniek de Boer (Opende)
013 202100432 Redmar v.d. Peester Hoeve Vb H (geen) Arent 515 Norbert 444 J. Ekhart (Peest) J. Ekhart (Peest)
014 202100528 Silvester Thys E Vb H 1e premie Omer 493 Pier 448 Christian Model (Kehl) E.H. de Groot (Tjalleberd)
015 202100600 Storm Freek fan de Visscherwei Vb H 3e premie Wibout 511 Tsjalke 397 Elvera Scholten-Smorenberg (Nij Beets) Elvera Scholten-Smorenberg (Nij Beets)
017 202101050 Phryso S.R. Vb H 2e premie Auwert 514 Thorben 466 Sj. Ruiter (Nij Beets) Sj. Ruiter (Nij Beets)
018 202100938 Syb fan de Skarwei Vb H 2e premie Wylster 463 Olrik 383 W. Talma (Terband) W. Talma (Terband)
019 202101902 Pake B van Heuckeroth's Hoeve Vb H 2e premie Waander 512 Hette 481 D. Heuckeroth (Staphorst) D. Heuckeroth (Staphorst)
020 202100990 Prins van de lits Vb H 1e premie Tymen 503 Haitse 425 A. Minkema (Houtigehage) A. Minkema (Houtigehage)
021 202101141 Rykle fan de Greidpleats Vb H 2e premie Teun 505 Maeije 440 A. Bouma (Nes) A. Bouma (Nes)
023 202101267 Ruben fan Hindrik's Hiem Vb H 2e premie Teun 505 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule) H. Akkerman (Rotsterhaule)
024 202101456 Peerken van der Vaart Vb H 1e premie Waander 512 Jerke 434 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel) L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
025 202101394 Sake fan de Skarwei Vb H 2e premie Wylster 463 Jense 432 W. Talma (Terband) W. Talma (Terband)
026 202101721 Sieds fan Bangazathe Vb H 3e premie Jouwe 485 Tsjalle 454 D.J. Reiding (Tersoal) D.J. Reiding (Tersoal)
028 202101932 Romeijn fan de Dwarshaspel Vb H (geen) Menne 496 Ulbert 390 Tina Hilverts-Praamstra (Zevenhuizen) Tina Hilverts-Praamstra (Zevenhuizen)
030 202102392 Sybe fan ‘e Langewyk Vb H 3e premie Yme 507 Meinse 439 J. en J.H. Bosma-Weening (Boelenslaan) J. en J.H. Bosma-Weening (Boelenslaan)
113 202102553 Sije A.d.V Vb H 3e premie Menne 496 Sape 381 A. de Vries (Terband) A. de Vries (Terband)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
032 202100170 Poaike Wendy fan de Mersken Vb M 2e premie Wibout 511 Fonger 478 Age Okkema (Siegerswoude) Age Okkema (Siegerswoude)
033 202100129 Rianne Yasmine K. Vb M 3e premie Jouwe 485 Fridse 423 J.A.M. Kruis (Heeg) J.A.M. Kruis (Heeg)
034 202100159 Pytrik fan 'e Bûtemare Vb M 2e premie Auwert 514 Beart 411 S. Veenstra (Ureterp) S. Veenstra (Ureterp)
035 202100190 Sigrid R.S. fan Top en Twel Vb M (geen) Teun 505 Haitse 425 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen) R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
037 202100214 Rixt van de Pôle Vb M 2e premie Wolter 513 Maurits 437 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
038 202100328 Simmer van Westervoort Vb M 2e premie Markus 491 Norbert 444 Fam. Van Westervoort (Wijnjewoude) Fam. Van Westervoort (Wijnjewoude)
039 202100360 Silke van de Polderhoeve Vb M 2e premie Tymen 503 Markus 491 H.H. Tubben (Rutten) H.H. Tubben (Rutten)
040 202100445 Romy Amarenske K. Vb M 2e premie Wytse 462 Jisse 433 J.A.M. Kruis (Heeg) J.A.M. Kruis (Heeg)
041 202100501 Pip van de Polderhoeve Vb M 2e premie Matthys 504 Markus 491 H.H. Tubben (Rutten) H.H. Tubben (Rutten)
042 202100522 Reinou fan Jirnsum Vb M 2e premie Auwert 514 Norbert 444 B.S.P. van Balen (Jirnsum) B.S.P. van Balen (Jirnsum)
043 202100644 Silke van de Zonnebloem Vb M (geen) Teun 505 Uldrik 457 A. Hofkamp (Terwispel) A. Hofkamp (Terwispel)
044 202100698 Sjirkje Famke Vb M 3e premie Ulbrân 502 Bikkel 470 O. Boonstra (Oudehaske) O. Boonstra (Oudehaske)
045 202100674 Sweltsje fan 'e Lange Ekers Vb M (geen) Tiede 501 Tjalbert 460 H. Bakker (Haskerhorne) H. Bakker (Haskerhorne)
046 202100785 Ruby Sanne fan de Broekfinne Vb M 2e premie Matthys 504 Tsjalle 454 Martha v.d. Meulen (Drachten) Martha v.d. Meulen (Drachten)
048 202100836 Sigrid van de Lindedijk Vb M 2e premie Auwert 514 Epke 474 Donker (Spanga) Donker (Spanga)
049 202100965 Silke GG Vb M 3e premie Alwin 469 Thorben 466 Gezusters Greidanus (Beetsterzwaag) Gezusters Greidanus (Beetsterzwaag)
051 202101349 Syalda fan Stal Brandsma Vb M 2e premie Aan 416 Alwin 469 A. Brandsma (Witmarsum) A. Brandsma (Witmarsum)
052 202101142 Roza fan de Koldenhool Vb M 2e premie Fonger 478 Wylster 463 B.J. Dijkstra (Raerd) B.J. Dijkstra (Raerd)
053 202102401 Renske fan de Badwei Vb M 2e premie Markus 491 Tsjalle 454 W. Ploegstra (Rottum) W. Ploegstra (Rottum)
054 202101782 Pauljina T. fan Schwan Vb M 2e premie Waander 512 Alwin 469 K. Schwan (St. Sebastian) K. Schwan (St. Sebastian)
055 202102133 Parel van de lits Vb M 3e premie Tymen 503 Rik 396 A. Minkema (Houtigehage) A. Minkema (Houtigehage)
057 202102539 Setske út Terherne Vb M 2e premie Yme 507 Norbert 444 S. Kalsbeek (Terherne) S. Kalsbeek (Terherne)
 
123movies