KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal de Mersken
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201004623 Hedwich fan 'e Twirre Stb Ster 2e premie Beart 411 Jillis 301 K. Lok (Pingjum) K. Lok (Pingjum)
003 201700163 Frencis van der Vaart Stb 3e premie Alwin 469 Jerke 434 F. de Jong (Katlijk) L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
004 201700670 Doutzen R Stb niet geprimeerd Epke 474 Doaitsen 420 H.J. Rijpma (Heeg) H.J. Rijpma (Heeg)
005 201701805 Esse fan Botniahiem Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Norbert 444 de Jong (Damwâld) de Jong (Damwâld)
006 201702201 Elleke fan 't Kleaster Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Jasper 366 J.D. & E.H. de Groot-de Boer (Driezum) P. en A. de Boer (Ferwerd)
007 201702489 Famke Stb 3e premie Tsjalle 454 Feitse 293 L. Boonstra (Ureterp) L. Boonstra (Ureterp)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
008 201800033 Hotske fan de Lege Geaën Stb Ster 2e premie Rommert 498 Tsjalle 454 Th. Fopma (Gauw) Th. Fopma (Gauw)
009 201800197 Iris fan Pankoeken Stb 3e premie Rommert 498 Ulbert 390 Suzanne de Bruijn (Loosdrecht) O. Leijendekker (Witmarsum)
010 201800207 Igoné Femke v.d Middeldijk Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Haitse 425 H. Koenjer (Nieuwleusen) H. Koenjer (Nieuwleusen)
011 201800313 Hiske fan 'e Herdershoeve Stb niet geprimeerd Alwin 469 Stendert 447 F. en J. Herder (Wijnjewoude) F. en J. Herder (Wijnjewoude)
013 201800949 Idske van 't Kempke Stb niet geprimeerd Menne 496 Jense 432 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp) M.J. Vrieze (Neede)
016 201801537 Isa van de Marbohoeve Stb Ster 2e premie Julius 486 Time 398 E. Ludolphie (Kollumerpomp) E. Ludolphie (Kollumerpomp)
017 201801574 Gealtsje fan Jirnsum Stb niet geprimeerd Bene 476 Jasper 366 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) B.S.P. van Balen (Jirnsum)
018 201801750 Hotske fan it Ychtenfean Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Hinne 427 P.J.H. Andreoli (Echten) P.J.H. Andreoli (Echten)
019 201801798 Griet van de Marne Stb niet geprimeerd Alwin 469 Tsjalle 454 Nikita de Groot (Harlingen) D. van Foeken (Bolsward)
020 201801950 Grutske-Dame Stb Ster 2e premie Rindert 406 Wimer 461 B.H. Verbeek-v.d. Molen (Blija) S. Hoeksma (Drogeham)
021 201802042 Hannelore ut é Fryske Krite Stb niet geprimeerd Julius 486 Olrik 383 Anja Carstens (Visselhövede) A. de Ruiter-Blaauw (Bantega)
022 201802050 Imkje fan de Lege Geaën Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Tsjerk 328 Lian Bakker (Jirnsum) Th. Fopma (Gauw)
023 201802148 Inside fan Bach Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Olrik 383 Anna-Marie Bach (Nibe) Anna-Marie Bach (Nibe)
024 201802298 Iefke fan Marinus State Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Tymon 456 C. van de Belt (Dedemsvaart) Marinus Dees (Sint Maarten (Noord-Holland))
025 201802660 Isabella fan HovenierWester Stb Ster 1e premie Jurre 495 Ulke 338 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
026 201802954 Hester fan de Murnserdyk Stb niet geprimeerd Markus 491 Mewes 438 G. Samplonius & M. Vriend (Mirns) G. Samplonius & M. Vriend (Mirns)
027 201803340 Harmke fan 'e Sânharst Stb 3e premie Epke 474 Ulbert 390 F. en J. Herder (Wijnjewoude) W. Lourens (De Westereen)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
028 201600627 Adda R.M. Stb Ster 2e premie Epke 474 Leffert 306 R. de Ram (Noordwolde) R. de Ram (Noordwolde)
029 201601839 Corine van de Olde Mette Moate Stb 3e premie Jehannes 484 Onne 376 Age Okkema (Siegerswoude) A.A.M. Schut (Hengelo)
030 201700705 Dyanne Kyra V. Stb Ster AA 2e premie Jehannes 484 Tsjalke 397 G. de Vries (Boelenslaan) G. de Vries (Boelenslaan)
031 201700880 Ella R.S. Stb Ster 2e premie Omer 493 Felle 422 R. Bos (Bolsward) R. Bos (Bolsward)
032 201701808 Freondin Mila J. Stb 3e premie Tsjalle 454 Folkert 353 A. van den Akker en R.H. Ekhart (Vledderveen) J. & G. Jorritsma (Boijl)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
033 201501892 Zenith R.S. Vb H Sport AA geen ster Tsjalle 454 Krist 358 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) R. Bos (Bolsward)
034 201700145 Fokke Stal de Oergong Vb Ster Vb Ster Nane 492 Fabe 348 R.J. Hoekstra (Poppenwier) H. Frieswijk (Huins)
035 201700606 Ferre fan HovenierWester Vb Ster Vb Ster Eise 489 Ulke 338 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
036 201800280 Gjalt Vb H geen ster Bene 476 Maurits 437 P. Okkema (Witmarsum) N. Leyendekker (Witmarsum)
037 201801357 Hessel van de Marne Vb H geen ster Tsjalle 454 Arjen 417 F. Bloemhof (Bolsward) D. van Foeken (Bolsward)
038 201803256 Graaf fan Friesburg Vb H geen ster Jehannes 484 Tjalbert 460 W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade) W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade)
 
123movies