KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag It Fryske Greidhynder
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
059 202000550 Naomi Vb M 2e premie Jasper 366 Sjouke 453 Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple) M. Bakker (Miedum)
060 202000811 Magic fan Menum Vb M 3e premie Aarnold 471 Beart 411 Familie Hoeksema (Ureterp) M.G.J. Jansen en B.G.J. Jansen-Nijland (Holten)
061 202001577 Meike fan ‘e Bûtewei Vb M 2e premie Teun 505 Stendert 447 Familie Hoeksema (Ureterp) Familie Hoeksema (Ureterp)
062 202002069 Nynke v.d.Arebo Hoeve Vb M 1e premie Ulbrân 502 Epke 474 J. Bolding (Eesveen) R. Arends (Beilen)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
063 201900157 Jitske Vb M 2e premie Tiede 501 Doaitsen 420 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) W.H. Janssen (Venlo)
064 201900242 Leentsjen Vb M 3e premie Wimer 461 Maeije 440 Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple) J.Tj. Bouma (Nijlân)
065 201900471 Jeldau Vb M 3e premie Jasper 366 Sjouke 453 Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple) M. Bakker (Miedum)
066 201900567 Jitskjen Vb M 2e premie Nane 492 Ulke 338 Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple) J.Tj. Bouma (Nijlân)
068 201901762 Jifke fan 'e Wigêri Vb M 1e premie Rommert 498 Thorben 466 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje) B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje)
069 201902195 Klaartje fan Bangazathe Vb M niet geprimeerd Jehannes 484 Haitse 425 D.J. Reiding (Tersoal) D.J. Reiding (Tersoal)
070 201903300 Jelske fan Bangazathe Vb M 3e premie Nane 492 Thorben 466 D.J. Reiding (Tersoal) D.J. Reiding (Tersoal)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
074 201702493 Eefje v/d Hees Vb M niet opgenomen Reinder 452 Leffert 306 A. Tomaszewska (Lubien Kujawski) M.E. Lenssen (Sevenum)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
076 201800869 Ilya fan Jentsje's Pleats Stb Ster 1e premie Jurre 495 Michiel 442 Stal Chardon (Jorwert) J.E. de Groot (Hilaard)
077 201801127 Iris van Stal Chardon Stb Ster 2e premie Jurre 495 Dries 421 Stal Chardon (Jorwert) Stal Chardon (Jorwert)
078 201801137 Isabel EH Stb 3e premie Jurre 495 Feitse 293 Bets Mooijman (Opende) Emmens (Nooitgedacht)
079 201801170 Hailey van de Zonnebloem Stb niet geprimeerd Omer 493 Olrik 383 A. Hofkamp (Terwispel) A. Hofkamp (Terwispel)
080 201801273 Itske vom Schladitzer See Stb 3e premie Jehannes 484 Uldrik 457 Karol Dlugosz (Sopot) Sebastian Schiller (Schkeuditz)
081 201801368 Iris fan 'e Bûtemare Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Beart 411 S. Veenstra (Ureterp) S. Veenstra (Ureterp)
082 201801497 Hiltsje Pjirkje Vb M niet opgenomen Rommert 498 Tsjalle 454 O. Boonstra (Oudehaske) O. Boonstra (Oudehaske)
083 201801501 Hante fan 'e Wigêri Stb 3e premie Nane 492 Rypke 321 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje) G. v.d. Veer-Jellema (Tijnje)
084 201801757 Hinke fan Kippenburg Stb Ster 2e premie Julius 486 Maurits 437 H. Eppinga (Oudemirdum) H. Eppinga (Oudemirdum)
086 201802147 Hermelien fan Bangazathe Stb 3e premie Mees 497 Tsjalle 454 D.J. Reiding (Tersoal) D.J. Reiding (Tersoal)
089 201802558 Gerbrichje FMB Stb Ster 1e premie Jurre 495 Thorben 466 F. van der Bij (Opeinde) F. van der Bij (Opeinde)
091 201803049 Hera fan de Hynderhoeve Stb niet geprimeerd Nane 492 Rindert 406 E. Sissingh & De Hynderhoeve (Surhuisterveen) E. Sissingh & De Hynderhoeve (Surhuisterveen)
092 201803076 Iris fan Berltsum Stb 3e premie Alwin 469 Olof 315 M. Schiphof (Berlikum) M. Schiphof (Berlikum)
 
07 Premiekeuring van 4 jr e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
096 201602147 Britt van de Zonnebloem Stb 3e premie Pier 448 Uldrik 457 A. Hofkamp (Terwispel) A. Hofkamp (Terwispel)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6 jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
099 201500563 Zita van de Olde Mette Moate Stb Ster Niet aangewezen voor CK Hessel 480 Doaitsen 420 Marije Brouwer-v.d. Werff (Reduzum) A.A.M. Schut (Hengelo)
100 201501016 Wilmke fan 'e Hameren Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Hessel 480 Jasper 366 S.C. Menger & mevr. A. Halman (Gersloot) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
101 201600069 Anita fanHenswoude BK Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Wimer 461 Eibert 419 G. Bouma (Aldeboarn) G. Bouma (Aldeboarn)
102 201601258 Brechtsje JB Stb Ster AA 1e premie Hette 481 Tsjalke 397 J. Baarsma (Boornbergum) Gerarda R.S. Lamers Jacobs (Winssen)
103 201700133 Fansels W. Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 M.R. Zwart & M. ter Schure (Ureterp) L. Wiegersma (Damwoude)
105 201701698 Fenna van de Lindeboom Stb Ster 1e premie Markus 491 Beart 411 H. Eppinga (Oudemirdum) H.A.M. Smink (Amersfoort)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
107 201003090 Hitske fan 'e Wigêri Stb Ster AAA 1e premie Jisse 433 Rypke 321 B.E. v.d. Veer & W. Flapper (Tijnje) G. v.d. Veer-Jellema (Tijnje)
109 201400094 Veerle S.R. Stb Ster AA 1e premie Thorben 466 Onne 376 Sj. Ruiter (Nij Beets) Sj. Ruiter (Nij Beets)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
110 201400472 Valentina fan 'e Ridderdijk Stb Kroon Sport AAA 1e premie Alwin 469 Fridse 423 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
111 201200672 Maartje fan Bangazathe Stb Model Sport AA 1e premie Tsjalle 454 Tamme 276 D.J. Reiding (Tersoal) D.J. Reiding (Tersoal)
112 201302987 Renske Carmen f.d.Visscherwei Stb Model Sport 1e premie Tsjalke 397 Olof 315 Elvera Scholten-Smorenberg (Nij Beets) Elvera Scholten-Smorenberg (Nij Beets)
 
123movies