KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Het Friesche Paard Midden-Nederland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100111 Shaun ût de Grachten Vb H 2e premie Arent 515 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
002 202100161 Sjef ût de Grachten Vb H 2e premie Matthys 504 Alwin 469 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
003 202100135 Rintje Van Wagensveld Vb H 2e premie Tiede 501 Jerke 434 Van Wagensveld (Ede) Van Wagensveld (Ede)
004 202100131 Robbedoes van Zomerstaete Vb H 2e premie Markus 491 Olof 315 Zomerstaete B.V. (Mijnsheerenland) Zomerstaete B.V. (Mijnsheerenland)
005 202100165 Quinn v.d. Maria Louise Hoeve Vb H 2e premie Teun 505 Tsjalle 454 M. Hendriksen (Lunteren) M. Hendriksen (Lunteren)
006 202100478 Pipo van visser Vb H 2e premie Boet 516 Alwin 469 T.C. Visser (Lunteren) T.C. Visser (Lunteren)
007 202100354 Prins fan Over den Graaf Vb H 2e premie Auwert 514 Jerke 434 P. de Haan (Beesd) P. de Haan (Beesd)
008 202100462 Quick van Catwyck Vb H 1e premie Jehannes 484 Thorben 466 Sannah van der Plas (Katwijk aan Zee) Sannah van der Plas (Katwijk aan Zee)
010 202100425 Romeo ût de Grachten Vb H 1e premie Tjebbe 500 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
011 202100532 Siebe van de Wuitekamp Vb H 2e premie Tiede 501 Tsjalke 397 Rosette Kesteren (Nijkerk) J.W. van Wagensveld (Lunteren)
012 202100670 Stoffel Van Wagensveld Vb H 2e premie Arent 515 Rindert 406 Van Wagensveld (Ede) Van Wagensveld (Ede)
013 202100696 Siem v.d. Valkstraat Vb H 2e premie Auwert 514 Uldrik 457 G.J. Rutten (Overasselt) G.J. Rutten (Overasselt)
014 202100539 Siep V. Vb H 3e premie Eise 489 Epke 474 H.Th. Verhoeven (Westendorp) H.Th. Verhoeven (Westendorp)
016 202100795 Romeo fan de Veluwe Vb H 3e premie Jouwe 485 Sjouke 453 M.K. Gorter (Tiel) M.K. Gorter (Tiel)
017 202101540 Sjefke van de Lage Landen VVR H (geen) Menne 496 Wylster 463 J.C. van der Lippe (Lienden) J.C. van der Lippe (Lienden)
018 202100718 Sybren van Lapinenburg Vb H 1e premie Teun 505 Jehannes 484 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
019 202101059 Reitse van het Lage Erf Vb H 2e premie Mees 497 Bartele 472 Bertus Verbeek (Woudenberg) Bertus Verbeek (Woudenberg)
020 202100883 Reinderd van Stal den Broecke Vb H 2e premie Beart 411 Hessel 480 J.H.& W. van den Broek (Bennekom) J.H.& W. van den Broek (Bennekom)
021 202101164 Sybren ML van de Stakenborg VVR H 2e premie Pier 448 Tsjitse 387 Sandra de Jager (Bourtange) Sandra de Jager (Bourtange)
022 202101033 River Vb H 3e premie Jurre 495 Thorben 466 Jan Nederlof (Numansdorp) Francis Elzerman (Ridderkerk)
023 202101058 Rambo ût de Grachten Vb H 1e premie Arent 515 Epke 474 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
024 202101023 Stijn fan Scyedam Vb H 1e premie Boet 516 Fonger 478 Van Doorn (Schiedam) Van Doorn (Schiedam)
025 202101025 Remke van de Kamp Vb H 2e premie Tymen 503 Beart 411 Hans & Marga Beekhuizen (Renkum) Hans & Marga Beekhuizen (Renkum)
026 202101028 Roelkjen Wilora Vb H 2e premie Jurre 495 Tsjalle 454 W.M. van Eck & mevr. D.P.R. van Eck-Middag (Vianen) W.M. van Eck & mevr. D.P.R. van Eck-Middag (Vianen)
027 202101157 Pieter L. Vb H 2e premie Tymen 503 Beart 411 W. Legemaat (Woudenberg) W. Legemaat (Woudenberg)
028 202101189 Sjolke van 't Aalderingshof Vb H 1e premie Tymen 503 Hessel 480 Titus Aaldering (Loerbeek) Titus Aaldering (Loerbeek)
029 202102431 Sjoerd van de Meikade VVR H 2e premie Auwert 514 Beart 411 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
030 202101748 Rutte ût de Grachten Vb H 1e premie Tiede 501 Tonjes 459 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
031 202101663 Peter HK van de Uiterdijk Vb H 2e premie Arent 515 Tsjalke 397 W. Kruissen (Geldermalsen) W. Kruissen (Geldermalsen)
032 202102043 Sil van de Boezem Vb H 2e premie Alwin 469 Tije 401 H.J. v.d. Linden (Brakel) H.J. v.d. Linden (Brakel)
033 202102028 Siebe van de Pulpe Hoeve Vb H 3e premie Alwin 469 Maurus 441 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
035 202100010 Resi Vb M 2e premie Tymen 503 Andries 415 Heinz Brügger (Legden/Asbeck) Heinz Brügger (Legden/Asbeck)
036 202100019 Sietske van de Gekahoeve Vb M 2e premie Arent 515 Hette 481 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
037 202100046 Sietske Vb M 2e premie Matthys 504 Fabe 348 H.S. van der Linden (Brakel) H.S. van der Linden (Brakel)
038 202100041 Quincy van Stal Aschberg Vb M 2e premie Boet 516 Doaitsen 420 J. van Asch-Vlaanderen (IJzendoorn) J. van Asch-Vlaanderen (IJzendoorn)
039 202100054 Romy ût de Grachten Vb M 2e premie Matthys 504 Dries 421 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
040 202100123 Rinske van de Gekahoeve Vb M 3e premie Alwin 469 Leffert 306 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
041 202101144 Puck van de Meikade Vb M 1e premie Auwert 514 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
042 202100160 Rosamunde fan de Veluwe Vb M 2e premie Arent 515 Alwin 469 M.K. Gorter (Tiel) M.K. Gorter (Tiel)
043 202100197 Solémare van de 'Zilverling' Vb M 3e premie Markus 491 Jasper 366 Swenja ten Brinke-Ludyga (Varsseveld) Swenja ten Brinke-Ludyga (Varsseveld)
044 202100273 Peppa fan de Veluwe Vb M 1e premie Tjebbe 500 Omer 493 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) M.K. Gorter (Tiel)
045 202100221 Reina van Lapinenburg Vb M 2e premie Auwert 514 Maurus 441 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
046 202100283 Renske fan 't Lakerveld Vb M 1e premie Teun 505 Norbert 444 C.J.M. Vermeer (Lexmond) C.J.M. Vermeer (Lexmond)
047 202100411 Siepie van Phidor Vb M 2e premie Auwert 514 Omer 493 J. Philippi & mw T.M.J. van Doren (Odijk) J. Philippi & mw T.M.J. van Doren (Odijk)
048 202100424 Simone ût de Grachten Vb M 2e premie Tiede 501 Markus 491 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
049 202100384 Soof Vb M 2e premie Arent 515 Tsjalle 454 Marina Bloem (Beek) Marina Bloem (Beek)
050 202100502 Prinsesje fan Over den Graaf Vb M 2e premie Tjebbe 500 Hessel 480 P. de Haan (Beesd) P. de Haan (Beesd)
051 202100438 Rinske fan stal Vrolijk Vb M 1e premie Boet 516 Jehannes 484 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
052 202100503 Schoonheit fan Over den Graaf Vb M 2e premie Tjebbe 500 Jehannes 484 P. de Haan (Beesd) P. de Haan (Beesd)
053 202100581 Pandora van de Alphabrinck Vb M 2e premie Auwert 514 Epke 474 B.A. van Wijncoop (Putten) B.A. van Wijncoop (Putten)
054 202100575 Rigtje van de Gekahoeve Vb M 2e premie Tiede 501 Folkert 353 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
055 202100719 Susje Van Wagensveld Vb M 1e premie Tiede 501 Doaitsen 420 Van Wagensveld (Ede) Van Wagensveld (Ede)
056 202100848 Suus ût de Grachten Vb M 2e premie Tiede 501 Tsjalle 454 D.F.M. Baumann (Soest) D.F.M. Baumann (Soest)
057 202100826 Reeva Lobke van de Pulpe Hoeve Vb M 2e premie Boet 516 Ulke 338 Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen) Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen)
058 202101243 Sophie van het Zwoantje Vb M 2e premie Alwin 469 Bartele 472 van Zeeburg (Oldebroek) van Zeeburg (Oldebroek)
060 202101231 Sientje AK van de Uiterdijk Vb M 2e premie Arent 515 Tsjalke 397 B.H.M. Lammerink (Haarle) W. Kruissen (Geldermalsen)
061 202101176 Sophie van het nevelveld Vb M 3e premie Willem 508 Jouwe 485 J.J.H. Eeuwes (Bemmel) J.J.H. Eeuwes (Bemmel)
062 202101233 Sylke S. Vb M 3e premie Jehannes 484 Maurus 441 D. Snel (Oudewater) D. Snel (Oudewater)
063 202101384 Silke van de Zelkse Vb M 2e premie Tiede 501 Beart 411 Jos van den Broek (Horssen) Jos van den Broek (Horssen)
064 202101566 Ruth Fan Klein Weulink Vb M 2e premie Tiede 501 Fabe 348 H. Blom (Wijhe) H. Blom (Wijhe)
065 202101790 Sonneke fan de Trijesprong Vb M 2e premie Alwin 469 Maurus 441 Morren (Oldebroek) Morren (Oldebroek)
066 202101889 Riesa van de Grote Munt Vb M 3e premie Tjebbe 500 Doaitsen 420 L. van den Top (Kootwijkerbroek) L. van den Top (Kootwijkerbroek)
067 202101914 Soof van de Wuitekamp Vb M 2e premie Willem 508 Tiemen Doo. J.W. van Wagensveld (Lunteren) J.W. van Wagensveld (Lunteren)
068 202101811 Se La Vie van de Pulpe Hoeve Vb M 1e premie Arent 515 Epke 474 Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen) Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen)
069 202102006 Rixt van de Gekahoeve Vb M 2e premie Auwert 514 Bente 412 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
070 202102459 Sannah van de Vosjes Vb M 1e premie Wolter 513 Epke 474 Vos (Poederoijen) Vos (Poederoijen)
124 202102013 Suze van Wiko Vb M 3e premie Matthys 504 Bartele 472 G.M. de Wit (Kamerik) G.M. de Wit (Kamerik)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
071 202001282 Nienke van Hilberalti Vb M 2e premie Teun 505 Norbert 444 G. Kamphorst (Zwartebroek) B. Veldhuizen (Putten)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
072 201900472 Joy van de Meikade Vb M 1e premie Tiede 501 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
074 200702775 Yvonne Vemke fan Stal Remoli Stb niet geprimeerd Tsjitse 387 Remmelt 323 Sandra de Jager (Bourtange) F. Zwier-van den Berg (Jubbega)
075 201602985 Bente Vb M niet opgenomen Take 455 Maeije 440 Juliette van Elferen (Didam) M. van Elferen-Schuiling (Didam)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerrie
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
077 201800219 Inne T. van Sessing Stb Ster 2e premie Jouwe 485 Meinse 439 Tanck (Vragender) Tanck (Vragender)
078 201800221 Hinte van de Veenhoeve Stb niet geprimeerd Alwin 469 Doaitsen 420 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) E.F. van Veen-Mastenbroek (Hank)
080 201800274 Hiske T. van Sessing Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Thorben 466 Tanck (Vragender) Tanck (Vragender)
081 201800322 Hajda L.J. Stb niet geprimeerd Omer 493 Uldrik 457 Anje Bergsma (Akkrum) L. Jansma (Ee)
082 201800338 Irma vom Friesenhof Altmark Stb Ster 2e premie Bartele 472 Pier 448 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
083 201800342 Gigi Jede Stb 3e premie Markus 491 Maurus 441 G. Kamphorst (Zwartebroek) Stal Jede Vledder V.O.F. (Vledder)
084 201800690 Grietje van d' Olde Lantschap Stb Ster 2e premie Jouwe 485 Tsjalle 454 A.E. Aarnink (Kring van Dorth) A.E. Aarnink (Kring van Dorth)
085 201800873 Ghita W.T. Stb 3e premie Epke 474 Tsjerk 328 W. Thijssen (Meijel) W. Thijssen (Meijel)
087 201801098 Imme fan Veldzicht Stb Ster 1e premie Alwin 469 Dries 421 A.M. Timmermans-de Vries (Wijk en Aalburg) A.M. Timmermans-de Vries (Wijk en Aalburg)
088 201801313 Ikke ût de Grachten Stb Ster 2e premie Markus 491 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
089 201801472 Gucci M. Stb Ster 1e premie Alwin 469 Doaitsen 420 H. Blom (Wijhe) M. Milchien (Deurningen)
090 201801550 Hobke v.d. Peester Hoeve Stb Ster 1e premie Markus 491 Norbert 444 M.B. Huitink-Tempelaar (Heteren) J. Ekhart (Peest)
091 201801602 Indy C van de Wijdewormer Stb Ster 2e premie Omer 493 Dries 421 E.A. Constant (Kwadijk) E.A. Constant (Kwadijk)
092 201801611 Ilena Stb Ster 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) D. Netten (Venlo)
094 201801971 Ireen AK van de Uiterdijk Stb Ster 1e premie Alwin 469 Tsjalke 397 T.C. Visser (Lunteren) W. Kruissen (Geldermalsen)
095 201801983 Iva fan Veldzicht Stb Ster 2e premie Omer 493 Tsjalke 397 A.M. Timmermans-de Vries (Wijk en Aalburg) A.M. Timmermans-de Vries (Wijk en Aalburg)
096 201802089 Henderika van het Hof Stb niet geprimeerd Meinte 490 Norbert 444 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) S. van de Graaf (Boven-Leeuwen)
097 201802441 Helmie fan 't Reidfjild Stb 3e premie Omer 493 Wibe 402 L. Wiersma (Damwoude) T. van der Veen-Wiersma (Rinsumageest)
098 201802626 Geeske Stb 3e premie Omer 493 Jasper 366 Jos van den Broek (Horssen) L. Hegeman (Hellendoorn)
100 201802874 Hope van Visser Stb 3e premie Jouwe 485 Feitse 293 T.C. Visser (Lunteren) T.C. Visser (Lunteren)
101 201802973 Helena Mare Stb Ster 2e premie Alwin 469 Ulbert 390 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) D. Netten (Venlo)
102 201803078 Inske van de Heide Stb Ster 2e premie Epke 474 Eibert 419 J.M.M. Verstappen (Roermond) J.M.M. Verstappen (Roermond)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
103 201502870 Yldau V. fan de Miedwei Stb Ster AA 2e premie Gerben 479 Erik 351 R.H. Veenstra & A. Linker (Surhuizum) R.H. Veenstra & A. Linker (Surhuizum)
104 201601215 Annigje Bel Stb 3e premie Wylster 463 Thorben 466 J.C. van der Lippe (Lienden) A.M. Elsinga (Oosterstreek)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
105 201502672 Yfke Friesenhof MerfelderBruch Stb Ster AAA 1e premie Pier 448 Doaitsen 420 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) Margret Uphues-Jutzewitz (Dülmen-Meerfeld)
106 201601205 Benthe Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Bartele 472 Abel 344 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) W.C.H. Brunekreef (Lunteren)
107 201602864 Annichje V. fan de Miedwei Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Sipke 450 Pier 448 W.J. Veenstra (Lutjegast) R.H. Veenstra (Surhuizum)
108 201603008 Bloesem fan de Groenesteegh Stb Ster A 1e premie Alwin 469 Folkert 353 P. de Haan (Beesd) B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen (Wamel)
109 201700541 Famke van de Hogeweg Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Bartele 472 Sytse 385 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J. Koopmans (Tiel)
110 201700662 Fenna H Stb Ster A Niet aangewezen voor CK Alwin 469 Folkert 353 W.H.P. Hendriks (Reusel) W.H.P. Hendriks (Reusel)
111 201701451 Daisy C van de Wijdewormer Stb Ster AA 1e premie Omer 493 Dries 421 J.J. Jansen & mw. H.H. Jansen (Heeten) E.A. Constant (Kwadijk)
112 201701729 Dewie van het waldervee Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jouwe 485 Andries 415 Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen) Blotenburg & Boks (Lunteren)
113 201702349 Fabiola van de Heemstede Stb Ster AA 1e premie Jehannes 484 Norbert 444 A.D. Drieenhuizen (Houten) J.G. Peek-Lanser (Houten)
114 201702498 Djura Ven Stb Ster 1e premie Jouwe 485 Uldrik 457 A.P. van de Ven (Vinkel) A.P. van de Ven (Vinkel)
115 201703114 Florina F Stb Ster AA 1e premie Omer 493 Jerke 434 M.H.A. Schothorst (Soest) F. Frerichs (Uplengen)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
116 201302405 Rooske van de Loekshamhoeve Stb Ster Sport AA Niet aangewezen voor CK Alwin 469 Brandus 345 Van Doorn (Schiedam) J.L. Schaafsma (Emmen)
117 201400038 Taekje K. Stb Ster AAA Niet aangewezen voor CK Epke 474 Monte 378 M.G. Vos (Wijk en Aalburg) H. Kuiper (Oosterend)
118 201400192 Tjitske van Hilberalti Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Bartele 472 Beart 411 A.P. Both (Voorthuizen) B. Veldhuizen (Putten)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
119 201100954 Lobke M. KFPS Stb Kroon AA 1e premie Pier 448 Tetse 394 S.J. Kat b.v. (Egmond aan den Hoef) C.J. van der Maden (Lage Zwaluwe)
120 201400792 Tietske van de Dompstede KFPS Stb Kroon AA 1e premie Epke 474 Teunis 332 T. van Leeuwen-Roks (Langbroek) T. van Leeuwen-Roks (Langbroek)
121 201401046 Tanje H Stb Kroon Sport AAA 1e premie Bartele 472 Haitse 425 W.H.P. Hendriks (Reusel) W.H.P. Hendriks (Reusel)
122 201401748 Tamke fan Nico stables KFPS Stb Kroon AA 1e premie Uldrik 457 Jorn 430 Tanck (Vragender) J.F.M. van den Boogaert (Weert)
123 201402299 Tjitske B.T KFPS Stb Kroon AA Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Erik 351 B.B. van Duijvenvoorde (Ommeren) G.H. Timmer (Tiel)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies