KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Zeeuwse Dag van het Paard
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100352 Simon E Vb H 2e premie Auwert 514 Doaitsen 420 W.J. van Es en/of D.A.M. v.d. Steijn (Vorstenbosch) W.J. van Es en/of D.A.M. v.d. Steijn (Vorstenbosch)
002 202100530 Storm van Het Wase Hof Vb H 2e premie Matthys 504 Thorben 466 Franz Paternoster (Melsele (Beveren-Waas)) Franz Paternoster (Melsele (Beveren-Waas))
004 202100799 Stibbe GG Vb H 2e premie Markus 491 Ulke 338 G.G. de Wit (Groot-Ammers) G.G. de Wit (Groot-Ammers)
005 202100866 Remco franneke p Vb H 2e premie Jehannes 484 Hessel 480 J. Peeters (Hoogeloon) J. Peeters (Hoogeloon)
006 202100688 Remco van de Warande Vb H 2e premie Alke 468 Pier 448 Veronique Saey (Zelzate) Veronique Saey (Zelzate)
007 202100884 Patser van de Waelhoeve Vb H 1e premie Matthys 504 Uldrik 457 M. Hendriks van Warbij (Zuilichem) M. Hendriks van Warbij (Zuilichem)
008 202100947 Storm van de Nobelhof Vb H 2e premie Tiede 501 Wimer 461 P.B. Nobel (Nieuw Beijerland) P.B. Nobel (Nieuw Beijerland)
009 202102661 Rinze VB Vb H 3e premie Eise 489 Anton 343 M.J. van Bruggen (Varik) M.J. van Bruggen (Varik)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
010 202100063 Pieteke fan aon it Spoarwei Vb M 2e premie Tiede 501 Doaitsen 420 D.G.M. Schoenmakers (Gilze) D.G.M. Schoenmakers (Gilze)
011 202100139 Rox Marisca T. Vb M 2e premie Tymen 503 Olof 315 J.A. Toonen ('s-Hertogenbosch) J.A. Toonen ('s-Hertogenbosch)
012 202100172 Rinske fan D' oever Vb M (geen) Auwert 514 Jouwe 485 J.D. Colijn (Doeveren) J.D. Colijn (Doeveren)
013 202100174 Rooske R Vb M 2e premie Matthys 504 Alke 468 Raaijmakers (Geffen) Raaijmakers (Geffen)
014 202100380 Romina van de Warande Vb M 3e premie Wimer 461 Fonger 478 Annick Verbeken-Saey (Sint-Kruis-Winkel) Annick Verbeken-Saey (Sint-Kruis-Winkel)
015 202101103 Quinti PD vd Swarte Proenker Vb M 1e premie Tymen 503 Beart 411 P & D de Meulmeester (Heinkenszand) P & D de Meulmeester (Heinkenszand)
016 202100864 Sjimke fan Laurena Vb M 3e premie Teun 505 Thorben 466 Dressuur- en menstal Laurena (Alphen) Dressuur- en menstal Laurena (Alphen)
017 202101291 Sjieke van Zomerstaete Vb M 2e premie Menne 496 Wikke 404 Zomerstaete B.V. (Mijnsheerenland) Zomerstaete B.V. (Mijnsheerenland)
018 202101165 Sjitske driske p Vb M 2e premie Tiede 501 Onne 376 J. Peeters (Hoogeloon) J. Peeters (Hoogeloon)
019 202102225 Rashida Vb M 2e premie Tiede 501 Gerben 479 P. Dekker (Grijpskerke) P. Dekker (Grijpskerke)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
020 202000634 Nyncke D&F Vb M 3e premie Elias 494 Onne 376 Angelique Kort (Hoedekenskerke) Yannick Focquet (Aaigem)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
021 201800161 Hilde Stb niet geprimeerd Jouwe 485 Doaitsen 420 A. de Wolf-Cazant (Ritthem) R. Benning (Stuifzand)
022 201800562 Imme Xanne van de Lingehof Stb 3e premie Markus 491 Tsjerk 328 J.A. Brand (Ridderkerk) C. Groeneveld (Rhenoy)
023 201800590 Inez B. Stb Ster 2e premie Julius 486 Tonjes 459 Thijs Johannes de Schepper (Hellouw) P. Boots (De Goorn)
024 201800614 Itske Lieke E Stb niet geprimeerd Menne 496 Doaitsen 420 W.J. van Es en/of D.A.M. v.d. Steijn (Vorstenbosch) W.J. van Es en/of D.A.M. v.d. Steijn (Vorstenbosch)
025 201801420 Ismey Stb niet geprimeerd Jouwe 485 Doaitsen 420 A. de Wolf-Cazant (Ritthem) R. Benning (Stuifzand)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
026 201700536 Ellis van de Waterhoeve Stb niet geprimeerd Gerben 479 Liekele 364 P. Dekker (Grijpskerke) G. Gerritsen (Oosterhout)
027 201701009 Fennah PD vd Swarte Proenker Stb 3e premie Norbert 444 Tsjalke 397 P & D de Meulmeester (Heinkenszand) P & D de Meulmeester (Heinkenszand)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
028 201500762 Ysah PD vd Swarte Proenker Stb Ster 1e premie Hessel 480 Tsjalke 397 P & D de Meulmeester (Heinkenszand) P & D de Meulmeester (Heinkenszand)
029 201600718 Amira van "ons plekje" Stb Ster Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Jisse 433 M. Moens (Aagtekerke) M. Moens (Aagtekerke)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
030 201001305 Hylke d. T. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Norbert 444 Jasper 366 M. van Steenis (Geldermalsen) E. den Toom (Molenaarsgraaf)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies