KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Ta it Bihâld
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
095 202000030 Moed fan 't Hoogeland Vb M 2e premie Alwin 469 Pier 448 Westra-Tichelaar (Sumar) J.W.G.T. Weterings (Uithuizen)
096 202000033 Memory K Vb M 1e premie Yme 507 Uldrik 457 Sije Kamstra (Oudwoude) Sije Kamstra (Oudwoude)
097 202000199 Margje fan Quatrebras Vb M 2e premie Jurre 495 Meinse 439 R. de Graaf (Noordbergum) R. de Graaf (Noordbergum)
098 202000668 Mona fan Miriam H. Vb M 3e premie Matthys 504 Folkert 353 Marije Hoekstra (Sumar) E. van Eck-Bestman (Sommelsdijk)
099 202000925 Martina fan Oostenburg Vb M 2e premie Menne 496 Tsjalle 454 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
100 201900278 Lianne Baukje út de Westereen Vb M 3e premie Omer 493 Leffert 306 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
101 201901010 Linda fan Hickaerd Vb M 2e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 R.S. Visser (Burdaard) Age Okkema & Fam. R.S. Visser (Burdaard)
102 201901050 Jetske de V Vb M 2e premie Tsjalle 454 Andries 415 R.D. de Vries (Makkinga) R.D. de Vries (Makkinga)
103 201901235 Lara fan Oostenburg Vb M 1e premie Tsjalle 454 Beart 411 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
105 201901870 Jildou R. Vb M 2e premie Tymen 503 Norbert 444 R. Riemersma (De Westereen) R. Riemersma (De Westereen)
106 201902407 Jitske Fan It Paradyske Vb M niet geprimeerd Bartele 472 Alke 468 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Thijs Haveman (Kollum)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
107 201800475 Ginny fan 'e Goëngamieden Stb Ster 2e premie Rommert 498 Tsjalle 454 H. en R. Brandsma (Goënga) H. en R. Brandsma (Goënga)
108 201800584 Gesina fan Oostenburg Stb Ster 2e premie Alwin 469 Beart 411 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
109 201800600 Giulia vom Goldseehof Stb niet geprimeerd Pier 448 Tsjalle 454 Rimco Veenje (Garyp) Ch. & A. Mangweth (Nauders)
110 201800692 Hielkje van de hofstad Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Beart 411 F. Algra (Oudega) F. Algra (Oudega)
111 201800752 Hiske A.L Stb 3e premie Rommert 498 Thorben 466 A. Leijendekker (Witmarsum) A. Leijendekker (Witmarsum)
112 201801164 Hester fan 'Beintum' Vb M niet opgenomen Jurre 495 Uldrik 457 Hilleger (Hegebeintum) Hilleger (Hegebeintum)
114 201801075 Iefke Stb 3e premie Rindert 406 Tjalbert 460 J. de Goede (Warder) de Boer (Medemblik)
115 201800759 Idylle van Lapinenburg Stb 3e premie Eise 489 Tsjalle 454 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
118 201802514 Geartsje út de Westereen Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Fridse 423 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
119 201801295 Haukje fan Quatrebras Stb niet geprimeerd Eise 489 Meinse 439 Jacoba Fokje de Graaf (Noardburgum) R. de Graaf (Noordbergum)
121 201802138 Hymne van het Brackenhoff Stb niet geprimeerd Fonger 478 Jerke 434 Corine Brakenhoff (Castricum) Corine Brakenhoff (Castricum)
122 201802189 Grytsje ut de Sweach Stb niet geprimeerd Reinder 452 Ait 410 Tj. van der Wal (Kollumerzwaag) Tj. van der Wal (Kollumerzwaag)
123 201802224 Hiske út de Westereen Stb Ster 2e premie Reinder 452 Tymon 456 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
124 201802300 Goaitske R.V. Stb Ster 1e premie Pier 448 Norbert 444 B.T. van der Meulen-Veenje (Garijp) Y. Veenje-Algra & mevr. B.T. v/d Meulen-Veenje (Garyp)
125 201801245 Hadewich Z. Stb niet geprimeerd Julius 486 Reinder 452 R. Riemersma (De Westereen) A.H. van der Zee (Oudwoude)
126 201802603 Ienske Stb Ster 2e premie Beart 411 Tsjalle 454 J.T. Veenstra (Kollum) M Kranendonk (Dalfsen)
128 201802822 Heiltsje Stb niet geprimeerd Pier 448 Haitse 425 H. Bergsma (Oostermeer) H. Bergsma (Oostermeer)
129 201803026 Grenada fan Henswoude Stb 3e premie Markus 491 Fetse 349 J. de Boer (Triemen) G.A. Bouma (Aldeboarn)
130 201803153 Hiske Stb niet geprimeerd Pier 448 Folkert 353 M. Bergsma en H. Bergsma (Oostermeer) M. Bergsma en H. Bergsma (Oostermeer)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
132 201500978 Yldau van de hofstad Stb Ster Niet aangewezen voor CK Epke 474 Tsjerk 328 M. Talma (Twijzelerheide) F. Algra (Oudega)
133 201501497 Ylse de V Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Andries 415 R.D. de Vries (Makkinga) R.D. de Vries (Makkinga)
134 201600524 Bernou van Het Loo Stb Ster Niet aangewezen voor CK Alwin 469 Doaitsen 420 Thijs Haveman (Kollum) W. Geerligs (Spankeren)
135 201601275 Amarens Lauwers Stb Ster A Niet aangewezen voor CK Felle 422 Tije 401 J.H. Boersma (Kollumerpomp) J.H. Boersma (Kollumerpomp)
136 201601954 Baukje fan de Boyemaheerd Stb Ster Niet aangewezen voor CK Bartele 472 Aan 416 J. Klaver (Lutjegast) J. Klaver (Lutjegast)
140 201702216 Fenna Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Abe 346 Schaafsma (Damwoude) Schaafsma (Damwoude)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
141 201300508 Sytske fan Meren-State Stb Ster Sport AA Niet aangewezen voor CK Tymon 456 Haitse 425 Marinus Dees (Sint Maarten (Noord-Holland)) J. Vriend (Zuidermeer)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
142 201100191 Lieke S. fan Lutke Peinjum Stb Kroon Sport AA 1e premie Tsjalle 454 Rindert 406 L.A. Osinga-Hartman (Boijl) N.J. Osinga (Boijl)
143 201500976 Yildau H. KFPS Stb Kroon AA 1e premie Alwin 469 Brandus 345 S. Haveman (Noordbergum) S. Haveman & A. Sikkema (Noordbergum)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies