Vanaf heden zijn Kfps.nl en Phryso.com met elkaar versmolten. U kunt alle Phryso berichtgeving vinden onder de Phryso button. Mocht u hier vragen over hebben dan horen wij het graag.

expand_more
search
sep 29

Stamboek- en locatiekeuring

Stamboekkeuring

Datum

29 september 2023

Registratie tot

18 september 2023

Rubrieken

11

Locatie adres

Harich, Nederland

Uitslagen

Cat. nummer Levensnummer Naam Register Vader Moeders vader Eigenaar Fokker Premie
Premiekeuring van hengstveulens
001 202301450 Wytze fan de Koldenhool Vb H Tymen 503 Wylster 463 B.J. Dijkstra, Raerd B.J. Dijkstra, Raerd 2e premie
002 202302035 Woezel fan de Muzekamp Vb H Teun 505 Mintse 384 N. Brouwer, Boornzwaag N. Brouwer, Boornzwaag 2e premie
003 202301699 Wytse Xavier Vb H Wytse 462 Felle 422 Mirjam van Leeuwen-Bakker, Nieuweschoot Mirjam van Leeuwen-Bakker, Nieuweschoot 2e premie
004 202301827 Wytze Hidde fan de Banko Vb H Markus 491 Maeije 440 Verkocht bestemming bekend, Onbekend L.J. Thibaudier, Balk 2e premie
005 202302025 Wybo fan Sate Lientje Vb H Tymen 503 Loadewyk 431 Verkocht Bestemming Onbekend, Onbekend J.W. Boersma, Oudega (DFM) -
006 202302417 Yge fan Jirnsum Vb H Jehannes 484 Norbert 444 Michelle Stolk, Hellevoetsluis B.S.P. van Balen, Jirnsum 1e premie
007 202302609 ysbrand Vb H Herre 524 Fonger 478 Breeding Farm Snavelhof BV, Zuidwolde Breeding Farm Snavelhof BV, Zuidwolde -
008 202302979 Zayn út Eit's leech Vb H Markus 491 Tymen 503 A.A. Visser, Groningen A.A. Visser, Groningen -
009 202303206 Wybren út Lúnbert Vb H Ulbe 506 Riemer 379 P. Pijlman, Luinjeberd P. Pijlman, Luinjeberd 2e premie
Premiekeuring van merrieveulens
010 202300933 Wytske fan Ludum Vb M Jurre 495 Alke 468 A. Kikstra-Wagenaar, Harlingen A. Kikstra-Wagenaar, Harlingen -
011 202301451 Wieke fan Magna Frisia Vb M Jehannes 484 Maurus 441 Henk en Jeldau Dijkstra, Sibrandabuorren Henk en Jeldau Dijkstra, Sibrandabuorren -
012 202302849 Wyke fan Beabuorren Vb M Markus 491 Wobke 403 Y.P. Witteveen, Bolsward Y.P. Witteveen, Bolsward 2e premie
013 202303084 Welmoed fan Walta Vb M Markus 491 Wolfert 467 J.K. Dijkstra, Koudum J.K. Dijkstra, Koudum 2e premie
014 202303332 Wallinkje fan P Vb M Stendert 447 Jasper 366 Piertje Dijkstra - de Vries, Molkwerum Piertje Dijkstra - de Vries, Molkwerum 3e premie
015 202303394 Wieke Vb M Jehannes 484 Beart 411 J. Nauta, Easterein J. Nauta, Easterein 1e premie
016 202303461 Yske fan ‘e Buerefinne Vb M Omer 493 Doaitsen 420 J.H. Bos-Land, Stiens J.H. Bos-Land, Stiens 2e premie
017 202303510 Ynke fan de Rijp Vb M Jehannes 484 Jasper 366 A. Kappert, Ferwert A. Kappert, Ferwert 1e premie
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
018 201400475 Tjamke van het Horperland Stb Olgert 445 Fetse 349 Dewi Louwinger, Sneek J.J. Haan, Kaard Terschelling Niet geprimeerd
019 201400572 Victoria Stb Sake 449 Dirk 298 M.M.J. Barens, Landsmeer M.M.J. Barens, Landsmeer 3e premie
020 201402376 Vemke Vrouwkje fan 'e Marswâl Vb M Uldrik 457 Reyert 337 F.M. Haarsma, Sumar C. Haarsma- van der Meer, Sumar Niet opgenomen
021 201600943 Ceres fan Synaeda Vb M Teunis 332 Tsjerk 328 H. de Vries & A.G. Jongsma-de Vries, Nijeholtwolde A.S. Oosterbaan, Opeinde Niet opgenomen
022 201700002 Famke "van de Brink". Vb M Markus 491 Stendert 447 Adrian Predusca, Poehi, Judetul Teleorman Nooteboom-Scholte, Vegelinsoord Niet opgenomen
023 201701037 Fancy van de Smid Stb Ster AA Omer 493 Stendert 447 Thijs Jan Klompmaker, Bunde H.J.M. Olde Nordkamp, Itterbeck 2e premie
024 201800198 Geartsje fân Tekla State Vb M Eise 489 Norbert 444 A. Hoekstra, Boerakker B. v/d Meulen-Sijbesma & H. v/d Meulen, Twijzelerheide Niet opgenomen
025 201800450 Hinke K Stb Alwin 469 Monte 378 K. Engelsma, Heeg H. Kuiper, Oosterend 3e premie
026 201801612 Hotske van de Headammen Vb M Eise 489 Brend 413 H. Kooistra, Nijega H. Kooistra, Nijega Niet opgenomen
028 201900331 Lysje Loadewyntsje THV Vb M Wolfert 467 Loadewyk 431 Stal Lytse Vlearen VOF, Tzum Stal Lytse Vlearen VOF, Tzum -
030 201901325 Leentje fan 't Hertefean Stb Omer 493 Gradus 356 A.F.P.W. Kamminga, De Westereen Hart-Van Veen, Boelenslaan Niet geprimeerd
031 201901951 Jetteke van de Westfries Stb Hette 481 Harmen 424 G.G.C. Bom, Winkel G.G.C. Bom, Winkel Niet geprimeerd
032 201902100 Jovanca van t goor Stb Jurre 495 Olgert 445 A.F.M. Jansen Holleboom, Mariënheem J. Winters, Vollenhove 3e premie
033 201902287 Kim van de Zonnebloem Stb Epke 474 Olrik 383 Verkocht Bestemming Onbekend, Onbekend A. Hofkamp, Terwispel Niet geprimeerd
034 201902292 Klaasje R Stb Jurre 495 Sape 381 Verkocht Bestemming Onbekend, Onbekend L. Reijenga-Heida, Sint Annaparochie Niet geprimeerd
035 201902547 Juweel.K fan de Eensgezindheid Vb M Tymen 503 Tsjerk 328 W. Bouter, Zevenhoven W. Bouter, Zevenhoven -
036 201902910 Livia van de Boezem Vb M Hette 481 Ids 300 Maurits Kooistra, Franeker Jac. v.d. Linden, Brakel -
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
037 202000127 Mare Stb Ster Julius 486 Epke 474 Ester Maat, Feanwâlden Christine Reinhart, Huizen 2e premie
038 202002258 Metsje W Vb M Teun 505 Tsjalle 454 M. Jansen-Portengen, Hoogersmilde S.P. Woudstra, Waskemeer Niet opgenomen
039 202000160 Noor Ygrek Stb Ster Ulbrân 502 Tsjalle 454 A.H. Ydema, Wytgaard A.H. Ydema, Wytgaard 2e premie
040 202000475 Miranda fan de Klaster Stb Tymen 503 Hinne 427 O.M. Mous, Koudum O.M. Mous, Koudum -
041 202003087 Maan fan Fallingasate Vb M Omer 493 Doaitsen 420 Christine Zeilstra-van Velzen, Oudemirdum Cindy Timmer, Bolsward Niet opgenomen
042 202000662 Mena fan de hoven Stb Ulbrân 502 Jasper 366 L. Bierma-v.d. Velde, Dongjum L. Bierma-v.d. Velde, Dongjum Niet geprimeerd
043 202003947 Marijke v. Blessumerpaed Stb Beart 411 Wylster 463 H.M. de Boer, Boksum H.M. de Boer, Boksum Niet geprimeerd
044 202000863 Maitiid fan Hylpen Stb Teun 505 Wierd 409 de Vries, Hindeloopen de Vries, Hindeloopen 3e premie
045 202000876 Mare A.J.H. Stb Nane 492 Bikkel 470 A.J.H. Halman, Luinjeberd A.J.H. Halman, Luinjeberd 3e premie
046 202000997 Magda V.D.M. Stb Alwin 469 Norbert 444 Sj. van der Meulen, Siegerswoude Sj. van der Meulen, Siegerswoude Niet geprimeerd
047 202001059 Memke fan de Fiifhoeke Stb Ster Yme 507 Haitse 425 Stâl fan de Fiifhoeke, Sibrandabuorren Stâl fan de Fiifhoeke, Sibrandabuorren Niet geprimeerd
049 202001602 Murkje mdg Stb Bartele 472 Tsjalke 397 Verkocht Bestemming Onbekend, Onbekend M. de Graaf, Twijzelerheide Niet geprimeerd
050 202001755 Marije Maria S.R. Stb Ster Markus 491 Brend 413 R. Engelsma, Oudemirdum Reijenga-de Groot, Joure Niet geprimeerd
051 202002013 Minkje fan Redlum Stb Markus 491 Folkert 353 J. Mulder, Emmen J. Mulder, Emmen Niet geprimeerd
052 202002098 Margje van de Westfriezenhof Stb Markus 491 Mewes 438 S. Vriend-Boekschoten, Bakhuizen S. Vriend-Boekschoten, Bakhuizen 3e premie
053 202000134 Mare fan de Wildervanck Stb Teun 505 Time 398 M.T.J. van der Molen & mw. L. Klaver, Lutjegast M.T.J. van der Molen & mw. L. Klaver, Lutjegast Niet geprimeerd
054 202002284 Mira af Stald Lafrem Stb Ster AA Ulbe 506 Andries 415 A. de Hoek, Drachtstercompagnie Maria Petersen, Faaborg 2e premie
055 202002322 Mientje L. Stb Ster Markus 491 Alke 468 D. Lenstra, Ter Idzard D. Lenstra, Ter Idzard 2e premie
057 202002443 Maria VDS Stb Ulbe 506 Lolke 371 B. Acronius, Jistrum A. van der Sluis, Kootstertille Niet geprimeerd
058 202002626 Nynke van de Benthemhoeve Stb Ster Matthys 504 Felle 422 G. van Benthem, St. Jansklooster G. van Benthem, St. Jansklooster 2e premie
059 202002708 Nynke van de Spekebeemden KFPS-D Stb Adel 357 Jasper 366 G.J.J. Boersma & J. Bijlard, Stegeren Otto Cailliau & Nele Vanderlocht, Wijlre Niet geprimeerd
060 202002732 Nieske Berber Stb Menne 496 Jerke 434 J.J. v.d. Zijpp, Terkaple J.J. v.d. Zijpp, Terkaple Niet geprimeerd
061 202002756 Maaike Ymke fan Stâl Fertel Stb Ster Wimer 461 Ulbert 390 S. Tel, Midwolde S. Tel, Midwolde 3e premie
062 202002812 Madelief van Schafer Stb Menne 496 Lolke 371 M. Tel, Zevenhuizen Janneke Schäfer, Zwolle Niet geprimeerd
063 202002890 Marja W Vb M Rommert 498 Ulbert 390 T. Bouma, Wommels S. Wind, Pingjum -
064 202002892 Maan fan de Alde Skatting Stb Alwin 469 Bartele 472 Getty Dotinga, Oosthem K. Engelsma, Heeg 3e premie
065 202003022 Martsje fan Sweagerfean Stb Alwin 469 Abe 346 Minke de Haan, Twijzelerheide G. Beerda, Kollumersweach Niet geprimeerd
066 202000498 Marit fan 't Fjildhûs Stb Jurre 495 Tsjerk 328 Radim Mar, Hodonin Wijnstra, Marsum Niet geprimeerd
067 202003149 Naenke van t goor Stb Jurre 495 Olgert 445 A.F.M. Jansen Holleboom, Mariënheem J. Winters, Vollenhove Niet geprimeerd
068 202003163 Monique fan 'e Oasterein Stb Ster Teun 505 Norbert 444 Tj. Langhout-Bos, Wjelsryp Tj. Langhout-Bos, Wjelsryp 2e premie
069 202003183 Noor-Marievan de Weteringhoeve Vb M Jehannes 484 Norbert 444 Verkocht Bestemming Onbekend, Onbekend P. Bergsma, Wolvega -
070 202003212 Marchje Tara fan de warren Stb Ster Maeije 440 Fabe 348 G.F. Klaver-de Jong, Oudwoude G.F. Klaver-de Jong, Oudwoude 2e premie
071 202003341 Nynke Silke fan Stâl Fertel Stb Ster Tsjalle 454 Tsjalke 397 S. Tel, Midwolde S. Tel, Midwolde 2e premie
072 202003418 Mirthe Amerins Stb Ster Nane 492 Harmen 424 J.J. v.d. Zijpp, Terkaple J.J. v.d. Zijpp, Terkaple 2e premie
073 202000857 Marinte fan Hesens Stb Ster Matthys 504 Dries 421 G.A. Hoogers & A. Andrea, Hippolytushoef Stal Chardon, Jorwert 2e premie
Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
074 201002400 Idske fân Bartlehiem Stb A Sjouke 453 Karst 362 D. Visser-de Vries & U. Visser, Wyns A.J. Visser, Twijzel Niet geprimeerd
075 201300586 Sanne B. Stb Sport Thorben 466 Fêde 350 Gezusters Greidanus, Lippenhuizen A. Benedictus, Beetsterzwaag Niet geprimeerd
076 201600001 Brenda"van de Brink". Stb Epke 474 Norbert 444 Marlies Lazet, Beneden-Leeuwen Nooteboom-Scholte, Vegelinsoord 3e premie
077 201700722 Dryske Stb Ster AA Date 477 Piter 312 Annemieke Brouwer-Wemekamp, Witte Paarden R.H. van 't Veer, Echten 2e premie
078 201701175 Eva Stb Eise 489 Wierd 409 J. v.d. Brug, Hennaard J. v.d. Brug, Hennaard Niet geprimeerd
079 201800400 Hiske van Bûterheideveld Stb Eise 489 Sake 449 T. Duin & P. Cloo, Wijnjewoude T. Duin & P. Cloo, Wijnjewoude Niet geprimeerd
080 201900157 Jitske Stb A Tiede 501 Doaitsen 420 Cayenne Stables, Amstelveen W.H. Janssen, Venlo Niet geprimeerd
081 201900531 Lianne Stb Eise 489 Fetse 349 M. Reinsma-Terpstra, Húns M. Reinsma-Terpstra, Húns 3e premie
082 201900885 Jantine fan Buyserdvlucht Stb Menne 496 Krist 358 Jenny Boonstra, Eindhoven H.A.J. Buyserd, Genderen 3e premie
083 201901168 Janke Stb Eise 489 Mewes 438 N. Leyendekker, Witmarsum N. Leyendekker, Witmarsum Niet geprimeerd
084 201901422 Lobke van Pelinckstuin Stb Ster Markus 491 Dries 421 W.J. van der Weide, Ferwoude Karin Turksema-Bakker, Norg 2e premie
085 201901479 Joke J Stb Wimer 461 Andries 415 D.S. Jong, Balk D.S. Jong, Balk Niet geprimeerd
086 201901764 Jelke la Posthoorn Stb Ster AA Markus 491 Andries 415 E.J. van der Ven, Schalkwijk E.J. van der Ven, Schalkwijk 2e premie
087 201901902 Jetsche van de Westfriezenhof Stb Tsjalle 454 Andries 415 S. Vriend-Boekschoten, Bakhuizen S. Vriend-Boekschoten, Bakhuizen 3e premie
088 201902018 Leda fan Fûns Stb Julius 486 Reitse 272 A.S. de Boer, Jorwert A.S. de Boer, Jorwert Niet geprimeerd
089 201902031 Lola Oet Oale Kloosterveen Stb Tiede 501 Maeije 440 Lansink, Weerselo G. Oldenburger-Wessels, Hooghalen 3e premie
090 201902587 Jildou fan 't Fjildhûs Stb Eise 489 Dries 421 Wijnstra, Marsum Wijnstra, Marsum 3e premie
Premiekeuring van 4 t/m 6 jarige stermerries
091 201702012 Famcke fan Fjildhûzen Stb Ster Markus 491 Reinder 452 J.Q. Eppinga, Sondel J.S. de Wolff, Blauwhuis 1e premie
092 201903152 Jeltsjen Wilora Stb Kroon AAA Jurre 495 Tsjalle 454 W.M. van Eck & mevr. D.P.R. van Eck-Middag, Vianen W.M. van Eck & mevr. D.P.R. van Eck-Middag, Vianen 1e premie
Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen deelnemers.
Premiekeuring van Kroonmerries
Geen deelnemers.
Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
093 201803855 Hero K. fan de Eensgezindheid Rb Jehannes 484 Tsjerk 328 W. Bouter, Zevenhoven W. Bouter, Zevenhoven Niet geprimeerd
094 202000670 Nico van Geertje Z. Rb Ster Matthys 504 Tsjalke 397 T. en J. van der Zee, St.-Jacobiparochie T. en J. van der Zee, St.-Jacobiparochie 2e premie
Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
095 201401702 Teunis vd Attesweg Rb Sport Tsjalle 454 Jisse 433 Teresa Smith, Aledo, TX D.W. Plantinga, Vrouwenparochie 3e premie
096 201700955 Epke H Rb Nane 492 Ulke 338 Jolanda Veenstra, Drachten K. Heida, Broek 3e premie
Veulenboekhengsten voor ster
097 201700902 Djurre R.S.H. Vb Ster Eise 489 Brend 413 C.M. Hettinga, Oudehaske T. Hettinga, Arum Vb Ster
098 201702133 Finne T. fan 'e Boppelannen Vb H AA Jehannes 484 Doaitsen 420 Heleen de Haas, Buitenpost R. en J. Tjeerdsma, Drogeham -
099 201901620 Jorrit fan Brûnsma Vb H Stendert 447 Rindert 406 C.C. Bruinsma-de Jong, Drachten C.C. Bruinsma-de Jong, Drachten Geen ster
100 201902658 Jelte P Vb Ster Markus 491 Andries 415 M. Pietersma, Nijemirdum M. Pietersma, Nijemirdum Vb Ster
101 202001065 Nyls G.fan 'e Rydwei Vb H Teun 505 Anton 343 Verkocht bestemming bekend, Onbekend S. v.d. Veen, Rottevalle Geen ster