expand_more
search
jul 31

Fokdag

Fokdag Het Friesche Paard Zuid-NL

Datum

31 juli 2023

Registratie tot

3 juli 2023

Rubrieken

14

Locatie naam

Manege De Molenheide

Locatie adres

De Heikampen 7 Schijndel, Nederland

Uitslagen

Cat. nummer Levensnummer Naam Register Vader Moeders vader Eigenaar Fokker Premie
Premiekeuring van hengstveulens
039 202300151 Yorro van de Veenhoeve Vb H Hilbrand 525 Haitse 425 Verkocht bestemming bekend, Onbekend E.F. van Veen-Mastenbroek, Hank 2e premie
040 202301145 Wobke fan 't Hoolven Vb H Jehannes 484 Tiede 501 L. Dijkstra, Woltersum Roel Delbroek, Oudsbergen -
041 202301587 Wiebe K. Vb H Foeke 520 Beart 411 J.A.M. Kuijpers, Langenboom J.A.M. Kuijpers, Langenboom 2e premie
042 202301512 Werner Setske p Vb H Matthys 504 Harmen 424 J. Peeters, Hoogeloon J. Peeters, Hoogeloon 2e premie
043 202302066 Wynand Vb H Haitse 425 Stendert 447 Lesley Ferry, Hoogvliet Rotterdam Lesley Ferry, Hoogvliet Rotterdam 3e premie
044 202302185 Werner van de Boezem Vb H Auwert 514 Jouwe 485 H.J. v.d. Linden, Brakel H.J. v.d. Linden, Brakel -
045 202302100 Wûnder van Weelde Vb H Matthys 504 Alwin 469 Ganaderos Huastecos SANRO SRL DE C.V., Atizapan de Zaragoza S.A. Hoitsma, Boxtel 2e premie
046 202302198 Wouter WK van de Uiterdijk Vb H Wolter 513 Beart 411 W. Kruissen, Geldermalsen W. Kruissen, Geldermalsen 2e premie
047 202302477 Wytse van d'n Meulenpad Vb H Jurre 495 Gjalt 426 Verkocht bestemming bekend, Onbekend J.M. Janssen, Vogelwaarde 2e premie
048 202302559 Ysbrand van Es Vb H Tymen 503 Doaitsen 420 C.H. van Es, Sliedrecht C.H. van Es, Sliedrecht 1e premie
049 202303126 Ypke APG Vb H Tiede 501 Jasper 366 Monica de Boer-Lastdrager, Wouwse Plantage Monica de Boer-Lastdrager, Wouwse Plantage 3e premie
Premiekeuring van merrieveulens
050 202300435 Ziva van Es Vb M Tymen 503 Stendert 447 C.H. van Es, Sliedrecht C.H. van Es, Sliedrecht 3e premie
050 202300435 Ziva van Es Vb M Tymen 503 Stendert 447 A.J. van Es, Sliedrecht C.H. van Es, Sliedrecht 3e premie
051 202300885 Yfke van 't Groothoogland Vb M Matthys 504 Tymon 456 P. Kaldenberg, Herwijnen P. Kaldenberg, Herwijnen 3e premie
052 202301127 Zon Boszorg Vb M Pier 448 Uldrik 457 Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis 3e premie
053 202301099 Yente van Es Vb M Ulbrân 502 Tsjerk 328 C.H. van Es, Sliedrecht C.H. van Es, Sliedrecht 2e premie
054 202301312 Wienke van de Terp Vb M Ulbrân 502 Anders 451 J.H.A.A. Stadhouders, Geffen J.H.A.A. Stadhouders, Geffen 3e premie
055 202301103 Yente van de Broekstraat Vb M Omer 493 Alwin 469 P.H.S. / I.C.A Roelofs van de Laar, Oploo P.H.S. / I.C.A Roelofs van de Laar, Oploo 1e premie
056 202301118 Zara G Vb M Hilbrand 525 Sjaard 320 P.L.M. Geerts, De Mortel P.L.M. Geerts, De Mortel 1e premie
057 202301166 Yfke van de Maaskanthoeve Vb M Gosse 526 Rindert 406 Harry & Faisca van Rossum, Maren-Kessel Harry & Faisca van Rossum, Maren-Kessel 2e premie
058 202301169 WYFKE O Vb M Meinte 490 Jehannes 484 W. den Otter, Bruchem W. den Otter, Bruchem 1e premie
059 202301338 Yasmina fan Equilibrium Vb M Tiede 501 Eise 489 Veronika Biedai, Chelmsford Veronika Biedai, Chelmsford -
061 202302453 Zara van de Meikade Vb M Gosse 526 Jouwe 485 W.E. Lokhorst & Mevr. A. Bloemendal, Lunteren W.E. Lokhorst & Mevr. A. Bloemendal, Lunteren -
062 202302173 Wendy van Dynamis Vb M Tymen 503 Omer 493 H. & M. Maurice, Wadenoijen H. & M. Maurice, Wadenoijen 2e premie
063 202302393 Wictoria van de Meerenhoeve Vb M Boet 516 Andries 415 Savine & Pieter Priester, Mill Savine & Pieter Priester, Mill 3e premie
063 202302393 Wictoria van de Meerenhoeve Vb M Boet 516 Andries 415 N.N.B.T. tav Mw. T. Meinderts, Drachten Savine & Pieter Priester, Mill 3e premie
063 202302393 Wictoria van de Meerenhoeve Vb M Boet 516 Andries 415 Lisette Wijsman, Mill Savine & Pieter Priester, Mill 3e premie
064 202302311 Ytske Elske Vb M Jurre 495 Mewes 438 Don, Bergen op Zoom Don, Bergen op Zoom 2e premie
065 202302389 Wieteke van de Heintjes Hoeve Vb M Gosse 526 Uldrik 457 H.M. Huijbregts, Knegsel H.M. Huijbregts, Knegsel 3e premie
066 202302425 Ynca van de Hoeksche Hoeve Vb M Faust 523 Norbert 444 SA. & CE Herweijer, Nieuw-Beijerland SA. & CE Herweijer, Nieuw-Beijerland 2e premie
067 202302649 Xara van Aaldering Friesians Vb M Auwert 514 Alwin 469 Nick & Nienke Aaldering, Drempt Nick & Nienke Aaldering, Drempt -
Premiekeuring van entermerries
068 202200204 Tsylke / D Vb M Tiede 501 Aan 416 Masjenka van Dantzig, Heenvliet V.O.F. Nieuwpoort, Harmelen -
069 202200592 Tess van het Binnenveld Vb M Tiede 501 Nane 492 M. Haerkens, Heeswijk M. Haerkens, Heeswijk 1e premie
070 202200773 Uwke van 't Oostende Vb M Auwert 514 Tsjalke 397 Harry & Faisca van Rossum, Maren-Kessel H. Brinks, Wapserveen 2e premie
Premiekeuring van twentermerries
071 202100411 Siepie van Phidor Vb M Auwert 514 Omer 493 R.J. Vos, Wijk en Aalburg J. Philippi & mw T.M.J. van Doren, Odijk 2e premie
072 202100521 Rimkje fan Tekla State Vb M Auwert 514 Norbert 444 van Meerten, Lienden B. v/d Meulen-Sijbesma & H. v/d Meulen, Twijzelerheide 2e premie
073 202101371 Sinne fan de Pellendijk Vb M Tymen 503 Tymon 456 M.C.J. Cornelissen, Vianen S. de Graaff-Brethouwer, Aalten 3e premie
074 202101543 Rynske Vb M Matthys 504 Doaitsen 420 W. den Otter, Bruchem W. den Otter, Bruchem 1e premie
075 202102037 Rikst fan de Greidpleats Vb M Jehannes 484 Anders 451 SD Stables, Mierlo A. Bouma, Nes 2e premie
076 202102238 Sarah van de Meersche Hoeve Vb M Yme 507 Uldrik 457 Fam. Poppeliers, Galder Fam. Poppeliers, Galder 1e premie
077 202103164 Silke-Anne fan Midsheide Vb M Bartele 472 Rindert 406 Hamidreza Alaghebandian, Dubai C. Bergsma, Noordbergum 3e premie
Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
078 201400572 Victoria Stb Sake 449 Dirk 298 M.M.J. Barens, Landsmeer M.M.J. Barens, Landsmeer -
079 201502449 Ziva van het Leuven Vb M Bartele 472 Folkert 353 J.J. van der Wielen, Oss Stal van het Leuven, Oss Niet opgenomen
080 201701801 Dena van het Binnenveld Stb Wimer 461 Karel 370 J. v/d Gijp, Strijen M. Haerkens, Heeswijk Stamboekopname
081 201800856 Isa-beauke huyske fan de fjild Stb Elias 494 Tonke 391 Gabie Smulders, Gemonde Wilma Veldhuys, Helvoirt 3e premie
082 201902573 Jelka fan't Koetsveld Stb Alke 468 Andries 415 A.O.G. Jansen & S. Munoz, Alblasserdam A.O.G. Jansen & S. Munoz, Alblasserdam 3e premie
083 201903823 L' Amour D. van de Sprong Stb Ster Jehannes 484 Andries 415 A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort 2e premie
Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
084 202000125 Missy S.A. Stb Ster Markus 491 Stendert 447 A. Vanderper, West-Vleteren A. Vanderper, West-Vleteren 2e premie
085 202000150 Norah Stb Ster Teun 505 Tsjalle 454 Harry & Faisca van Rossum, Maren-Kessel Baukje Leijendekker, Witmarsum 2e premie
087 202000186 Meike fan D' oever Stb Willem 508 Wolfert 467 J. v/d Gijp, Strijen J.D. Colijn, Doeveren Niet geprimeerd
088 202000225 Onyx-Ylse van 't Kempische Hof Stb Jehannes 484 Beart 411 Maurits en Monique van Herk, Oirschot Maurits en Monique van Herk, Oirschot 3e premie
089 202000274 Myneke waone p Stb Tymen 503 Tsjalke 397 J. Peeters, Hoogeloon J. Peeters, Hoogeloon 3e premie
090 202000313 Milou H Stb Kroon AAA Jouwe 485 Lolke 371 Coreen Hill, Spokane, WA W.H.P. Hendriks, Reusel 1e premie
091 202000571 Namasté van Zomerstaete Stb Menne 496 Onne 376 Zomerstaete B.V., Mijnsheerenland Zomerstaete B.V., Mijnsheerenland Niet geprimeerd
092 202000469 Mopcke van de Stierenweg Stb Teun 505 Jelke 367 M. van Elzakker, Lepelstraat M. van Elzakker, Lepelstraat Niet geprimeerd
093 202000573 Marrichje ST.M. Stb Ster Menne 496 Loadewyk 431 Verkocht Best. Bekend Buitenland, Onbekend J. Middag-Logtenberg, Lierderholthuis 1e premie
094 202002137 Marlyse W. van de Sprong Stb Bartele 472 Beart 411 A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort 3e premie
095 202000620 Mirthe van 't Heike Stb Ster Tiede 501 Uldrik 457 M. Lemmen, Egchel M. Lemmen, Egchel 2e premie
096 202000827 Nienke Vb M Epke 474 Lolke 371 J.J.A. v.d. Sande, Leidschendam J.J.A. v.d. Sande, Leidschendam -
097 202000843 Meijke van de Meerbos Stb Tiede 501 Beart 411 Verkocht bestemming bekend, Onbekend M. Driessen, Erp 3e premie
098 202000934 Marye L. Stb Ster AA Matthys 504 Onne 376 A. Vanderper, West-Vleteren C. Lukkes, Sonnega 2e premie
100 202001112 Mefrou van Dynamis Stb Ster Tjebbe 500 Doaitsen 420 H. & M. Maurice, Wadenoijen H. & M. Maurice, Wadenoijen -
101 202001144 Minne fan 't Hoolven Vb M Jurre 495 Sape 381 Roel Delbroek, Oudsbergen Roel Delbroek, Oudsbergen -
102 202001190 Noor-Th-R Stb Ster Omer 493 Pier 448 J.H. Rietveld, Sprang-Capelle J.H. Rietveld, Sprang-Capelle 2e premie
103 202001283 Nova Fan Dulve Stb Jouwe 485 Tsjalke 397 Stoeterij Galloper, Berkel en Rodenrijs Rozema, Kootstertille 3e premie
104 202001406 Naomi van de Bommelhoeve Stb Ster AA Matthys 504 Doaitsen 420 W. v.d. Bunt, Wadenoyen W. v.d. Bunt, Wadenoyen 2e premie
105 202001541 Nine fan de Poortershoek Vb M Jouwe 485 Onne 376 J.D. Speelpenning & A.J. Speelpenning-Reijtenbagh, Rockanje J.D. Speelpenning & A.J. Speelpenning-Reijtenbagh, Rockanje -
106 202001564 Nienke van de Terp Stb Ulbrân 502 Tsjalle 454 J.H.A.A. Stadhouders, Geffen J.H.A.A. Stadhouders, Geffen 3e premie
107 202002133 Maxima M. van de Sprong Stb Ster Jehannes 484 Norbert 444 A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort -
108 202002004 Meikje-V-R Stb Alwin 469 Wander 352 Julia Rietveld, Sprang-Capelle J.H. Rietveld, Sprang-Capelle Niet geprimeerd
109 202001706 Meiske fan Dulve Stb Ster Fonger 478 Gjalt 426 K. Schwan, Oberelbert W.P.H. van Tilborg, Wijk en Aalburg 2e premie
110 202002136 Marquise Z. van de Sprong Stb Alwin 469 Epke 474 D. Spaey, Nieuwrode A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort 3e premie
111 202000575 Oeh Lala van Zomerstaete Stb Menne 496 Onne 376 Zomerstaete B.V., Mijnsheerenland Zomerstaete B.V., Mijnsheerenland Niet geprimeerd
112 202002362 Naomi H Stb Ster AA Willem 508 Maurus 441 W.H.P. Hendriks, Reusel W.H.P. Hendriks, Reusel 2e premie
114 202002282 Maartje Stb Menne 496 Harmen 424 F. Schoenmakers, Oirschot F. Schoenmakers, Oirschot Niet geprimeerd
116 202002391 Neeltje van d'n Meulenpad Stb A Matthys 504 Gjalt 426 J.M. Janssen, Vogelwaarde J.M. Janssen, Vogelwaarde Niet geprimeerd
118 202002559 Nikita von Frieden Vb M Alwin 469 Haitse 425 B.W.P.J. Struker, Bedburg Hau B.W.P.J. Struker, Bedburg Hau -
119 202002603 Mette van Raepshille Stb Tymen 503 Maurus 441 A.G.G. Schrauwen, Strijen A.G.G. Schrauwen, Strijen Niet geprimeerd
120 202002889 Minthe van de Oudekleefsebaan Stb Ster Tiede 501 Uldrik 457 H. van der Waal, Hooge Zwaluwe G. van Rossum, Overasselt 1e premie
121 202003059 Nienke Stb Ster Gerben 479 Pier 448 Nicky Slegers, Nuenen J. Loopers, Alteveer 1e premie
Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
122 201501346 Witha fan de Groenesteegh Stb Hette 481 Jurjen 303 Jaap Swinkels, Oirschot B.M. Bulthuis & B.P. van Teeffelen, Wamel Niet geprimeerd
123 201700173 Feike fan aon it spoarwei Stb Markus 491 Doaitsen 420 F.C.J. van de Vijfeyken, Helmond Daisy Schoenmakers, Gilze 3e premie
124 201700443 Femke fan D' oever Stb Jouwe 485 Wikke 404 J.D. Colijn, Doeveren J.D. Colijn, Doeveren 3e premie
125 201701510 Diana út de Westereen Stb Ster Markus 491 Tsjerk 328 Monique Hendriks, Berlicum A.F.P.W. Kamminga, De Westereen 2e premie
126 201900080 Kae Wille T Stb Ster Julius 486 Harmen 424 Stal J. Toonen, Maren-Kessel P. Botah, Maren-Kessel 2e premie
127 201900665 Kim Stb Jouwe 485 Lolke 371 Jennifer van Duijvenbode, Amstelveen M.A. Janssen, Weert 3e premie
128 201901447 Janna fan 'e Sjongedyk Stb Bartele 472 Wylster 463 M.M.J. Schijven, Meijel F.P. Hettinga, Burgwerd Niet geprimeerd
129 201902042 Karinette Vrouwkje Stb Ster Hette 481 Jakob 302 Mascha Hatt-Sa, Nijkerk J.G. v.d. Linden, Terwispel 2e premie
Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
130 201701406 Elza .M .R Stb Ster Hessel 480 Oeds 318 J.H. Rietveld, Sprang-Capelle J.H. Rietveld, Sprang-Capelle Niet aangewezen voor CK
131 201801045 Hertogin Boszorg Stb Ster Bartele 472 Pier 448 Anneloes Bonga, Zaandam Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis Niet aangewezen voor CK
132 201900988 Leentje van de Meerbos Stb Ster Bartele 472 Meinse 439 M. Driessen, Erp M. Driessen, Erp Niet aangewezen voor CK
133 201901105 Jikke v.d. Shamrock Stb Ster AA Tiede 501 Bartele 472 Roel Delbroek, Oudsbergen A.G. Karnebeek, Beckum 1e premie
134 201902104 Luna m Stb Ster Jehannes 484 Olrik 383 Raaijmakers, Geffen J. Mulder, Bakkeveen Niet aangewezen voor CK
Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
135 200503515 Sterre Sapke Stb Ster Jasper 366 Tjimme 275 Monica de Boer-Lastdrager, Wouwse Plantage P. van Praag, Waardenburg Niet aangewezen voor CK
136 201400851 Vloraine van Bedem Stb Ster Beart 411 Feitse 293 Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis C. van de Belt, Dedemsvaart Niet aangewezen voor CK
137 201600010 Aafke van de rijsakker Stb Ster Sport A Hessel 480 Sape 381 M.C.J. Cornelissen, Vianen J.A. van Gellicum, Rumpt Niet aangewezen voor CK
Premiekeuring van Kroonmerries
138 201600151 Alexia van de Olde Mette Moate Stb Kroon Sport AA Epke 474 Uldrik 457 G. van Rossum, Overasselt A.A.M. Schut, Hengelo Niet aangewezen voor CK
139 201601324 Amalia van de Heemstede Stb Model AAA Jehannes 484 Norbert 444 J.G. Peek-Lanser, Houten J.G. Peek-Lanser, Houten -
140 201601693 Brecht fan Galinga State Stb Kroon Sport AA Pier 448 Tsjalle 454 Nicky Slegers, Nuenen Joh. Oosterhaven, Tzum 1e premie
141 201602933 Ciara S.R. Stb Model Sport Alwin 469 Doaitsen 420 A. Vanderper, West-Vleteren Sj. Ruiter, Nij Beets 1e premie
Premiekeuring van Modelmerries
Geen deelnemers.
Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen deelnemers.
Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen deelnemers.
Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen deelnemers.