Vanaf vanmiddag zijn Kfps.nl en Phryso.com met elkaar versmolten. U kunt alle Phryso berichtgeving vinden onder de Phryso button. Mocht u hier vragen over hebben dan horen wij het graag.

expand_more
search

Uitslagen merries zaterdagochtend 14 september Centrale Keuring 2019

calendar_today 14 september 2019

Zaterdag 14 september, de tweede dag van de Centrale Keuringen kwamen de 3-jarige paarden in de ring, plus de zeven jaar en oudere Kroonmerries.

De uitslagen van de 3-jarige merries

Paarden met een * gaan door naar de kampioenskeuring voor de 3-jarige paarden

*78 Coba van de Haenebos (Jehannes 484 x Norbert 444), voorlopig Kroon
* 79 Alexia van de Olde Mette Moate (Epke 474 x Uldrik 457), voorlopig Kroon
81 Barran fan it Waad (Jehannes 484 x Beart 411), voorlopig Kroon
84 Amelie (Thorben 466 x Heinse 354), voorlopig Kroon
85 Bo van ‘t Lansink (Hessel 480 x Maiko 373), voorlopig Kroon
*87 Berber van Brabantshof (Jehannes 484 x Norbert 444), voorlopig Kroon
88 Annet van de Meikade (Jouwe 485 x Doaitsen 420), voorlopig Kroon
89 Amarens van Lapinenburg (Jehannes 484 x Maurus 441), voorlopig Kroon
*90 Amber van de Zwarte Marie (Onne 376 x Stendert 447), voorlopig Kroon
98 Anna Grietje K. (Tsjalle 454 x Feitse 293), voorlopig Kroon
*99 Amalia van de Heemstede (Jehannes 484 x Norbert 444), voorlopig Kroon
*101 Beau fân Stal Bellefleur (Jehannes 484 x Beart 411), voorlopig Kroon
102 Chrystal Jede (Alwin 469 x Tsjalle 454), voorlopig Kroon
*105 Ans v/d Broeklanden (Hette 481 x Uldrik 457), voorlopig Kroon
108 Bregje fan ‘t Lakerveld (Hessel 480 x Sjaard 320), voorlopig Kroon
*109 Christina de V (Jouwe 485 x Doaitsen 420), voorlopig Kroon
111 Ciara S.R. (Alwin 469 x Doaitsen 420), voorlopig Kroon

4-6-jarige Kroonmerries die doorgaan naar de kampioenskeuring van de 4-6-jarigen

207 Trees van de Marne (Tsjalle 454 x Jasper 366)
208 Zoë K. (Bartele 472 x Beart 411)

7-jarige en oudere Kroonmerries, doorverwezen naar Model verklaring

172 Klaske fan Zwanenburg Sport (Doaitsen 420 x Rypke 321)
174 Odille van Groot Altena (Uldrik 457 x Lolke 371)
177 Marrit fan ‘e Sûderleane (Thorben 466 x Jasper 366)
179 Auckje fan ‘e Alde Ryd Sport-Elite (Tsjalke 397 x Lolke 371)
186 Hannah uit Amen Sport (Tsjalke 397 x Oege 267)
194 Nanneke P. (Onne 376 x Beart 411)
195 Odewich v.d. Olde Mette Moate (Stendert 447 x Onne 376)
199 Marije Helena L. Sport (Dries 421 x Leffert 306)
203 Marrit fan de Klaster Sport (Andries 415 x Anton 343)