expand_more
search
mrt 22

IBOP

IBOP Indoor

Datum

22 maart 2024

Registratie tot

10 maart 2024

Rubrieken

3

Locatie adres

Wergea, Nederland

Uitslagen

Wanneer de uitslagen bekend zijn, worden ze op deze pagina gepubliceerd.

Startlijsten

Cat. nummer Levensnummer Naam Register Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
Rijproef
- 201702861 Franneke Nanneke P. Stb Ster Hessel 480 Onne 376 J. Peeters, Hoogeloon J. Peeters, Hoogeloon
- 201803502 Guusje L.M. Stb Tsjalle 454 Ulbert 390 M. Bergsma, Oldeberkoop Erven P.D.M. Mellema, Beetsterzwaag
- 201800916 Iris fan 't Fjildhûs Stb Ster A Maurits 437 Dries 421 Wijnstra, Marsum Wijnstra, Marsum
- 202002023 Martzen fan Waadsicht Stb Ster Tymen 503 Uldrik 457 F.N. Wolfswinkel, Vlieland F.N. Wolfswinkel, Vlieland
- 201901408 Kije van Bedem Vb H Tymen 503 Beart 411 Cayenne Stables, Amstelveen C. van de Belt, Dedemsvaart
- 201900364 Jibbe fan de Groote Weele Vb Ster Alwin 469 Jerke 434 Edwin van Onselen, Ansen J.J. Jansen & mw. H.H. Jansen, Heeten
- 202001848 Machteld fan 't Reidfjild Stb Tsjalle 454 Wibe 402 Christine Reinhart, Huizen T. van der Veen-Wiersma, Rinsumageast
- 201701567 Doutzen fan 't Uytkom Stb Ster Eise 489 Olgert 445 Visser-Nieuwhof, Berlikum Visser-Nieuwhof, Berlikum
- 202001587 Magnifique fan Stal Brandsma Vb M Ulbrân 502 Olof 315 A. Brandsma & M.M. Brandsma-van der Meij, Doezum A. Brandsma & M.M. Brandsma-van der Meij, Doezum
- 201802072 Ietske van de roest Stb Ster Bartele 472 Sape 381 N. den Hollander & P.J. Zijsling, Tjerkwerd A. de Bie, St. Oedenrode
- 201900367 Janique Oet Oale Kloosterveen Vb M Tymen 503 Ulbert 390 A.A. Visser, Groningen G. Oldenburger-Wessels, Hooghalen
- 202002111 Marten J. Vb H Eise 489 Jesse 435 Terry Vermeulen, Drachten M. Jellesma, Rotstergaast
- 201400864 Tanco fan Berltsum Vb Ster Sport-Elite A Epke 474 Onne 376 Cayenne Stables, Amstelveen M. Schiphof, Berlikum
- 202001883 Ninte van de Witte hoeve Stb Epke 474 Wikke 404 Astrid de Wit, Kallenkote Astrid de Wit, Kallenkote
Menproef
- 201803347 Iza van de Grote Overbrug Stb Ster A Omer 493 Sape 381 K.E. Bouma, Dr. Compagnie Teun Swaanen, Helmond
- 201800500 Ieteke Jildau fan de Brinkhof Stb Ster Sport AA Elias 494 Norbert 444 Marrit de Vries, Hemrik T. Mulder-Dolsma, Dwingeloo
- 201800108 Ilse fan Bloemhof Stb Ster Markus 491 Thorben 466 M. Talma, Twijzelerheide F. Bloemhof & J. Bloemhof, Bolsward
- 202000061 Namke S.G. Stb Ster Alwin 469 Jasper 366 S. Giliam, Hennaard S. Giliam, Hennaard
Tuigproef
Geen deelnemers.